کد خبر: ۱۰۸۴۹۵
تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۹
براساس مصوبه شورای گسترش آموزش عالی؛
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب:‌ موسسه آموزش‌عالی «رفاه» و «ابرار» به عنوان دانشگاه‌هایی تنها مخصوص دختران، در میان 22 مجوز موسسه آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی مجوز فعالیت در پایتخت را دریافت کردند. 

شورای گسترش آموزش‌عالی با تصویب 24موسسه آموزش‌عالی غیر دولتی و غیرانتفاعی در گروه‌های علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم قرآنی، هنر، علوم پایه و کشاورزی موافقت کرد. 

این شورا با تصویب موسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیرانتفاعی پرندک در شهر پرندک (زرندیه )، رفاه (ویژه خواهران در تهران )، ثامن در نیشابور، برآیند در شاهرود، میزان در تبریز، پل دختر در شهرستان پل‌دختر با زمینه فعالیت علوم انسانی موافقت نمود. 

همچنین با موافقت شورای گسترش آموزش عالی موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سیلک در کاشان، اترک در قوچان، افضل کرمانی در کرمان، ماد در سنندج، مهرآوران در کرمان، ابرار (ویژه خواهران در تهران)کمیل در کردکوی، سبحان در نیشابور، دز در دزفول، بیهق در سبزوار و پویا در یاسوج با زمینه فعالیت علوم فنی و مهندسی تاسیس می‌شوند. 

شورای گسترش آموزش عالی همچنین تاسیس موسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیرانتفاعی استرآباد در گرگان با زمینه فعالیت هنر، اجتهاد در قم با زمینه فعالیت علوم قرآنی، اروندان در خرمشهر با زمینه فعالیت علوم دریایی، پیوند در قائم شهر و ساعی در گرگان با زمینه فعالیت علوم کشاورزی و نژند در ارومیه با زمینه فعالیت علوم پایه را تصویب کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین