کد خبر: ۱۱۲۱۹۵
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۶
در مراسم نمایش فیلم اوباش
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: فیلم اوباش شب گذشته 8 آبان با حضور مسعود کیمیایی، امیر شجاعی (تهیه‌کننده) و محمد خراط‌زاده (کارگردان) به نمایش درآمد. 

مسعود کیمیایی با اشاره به مضمون فیلم اوباش و فیلم‌هایی که درباره جامعه ساخته می‌شود، گفت: وقتی قصه و درام یک فیلم درباره جامعه است و مخاطب نیز جامعه را می‌شناسد ساخت فیلم بسیار سخت می‌شود، ساخت فیلم درباره جامعه مانند راه رفتن بر روی لبه تیغ است و اینکه فیلمساز بتواند بر روی این لبه تیغ به صورت مستقیم حرکت کند و سقوط نکند، بسیار سخت است. 

کیمیایی با اشاره به مشکلات ساخت فیلم در جامعه امروز گفت: در جامعه ما و در کوچه‌پس‌کوچه‌ها دادن میزان سن بسیار سخت شده است و باید تمام جزئیات را رعایت کرد. 

وی با اشاره به اهمیت زبان‌دانی سینماگران گفت: من همیشه به دوستان و شاگردان دو توصیه مهم دارم. ابتدا به آنها می‌گویم که دروغ نگویند و دوم اینکه یک زبان بین‌المللی بیاموزند که امروز زبان انگلیسی است. زیرا باید با دنیا ارتباط داشت. امروز دانستن زبان بسیار مهم است و خود من و ناصر تقوایی به خاطر ندانستن زبان انگلیسی صدمات زیادی خوردیم. 

در ابتدای این برنامه محمد خراط‌زاده کارگردان فیلم نیز با اشاره به علاقه خود به سینمای کیمیایی گفت: همانطور که سینمای کیمیایی زبان و لهجه خود را دارد من هم به دنبال آن هستم تا سینمای من هم لهجه خود را پیدا کند. 

امیر شجاعی (تهیه‌کننده) فیلم نیز با تقدیر از بازیگران و عوامل سازنده این فیلم گفت: من خود را مسبب ساخت این فیلم می‌دانم و هرگز اسم تهیه‌کننده را بر روی خود نمی‌گذارم زیرا معتقدم تهیه‌کنندگی اسم بزرگی است. 

وی از پردیس افکاری تشکر کرد و گفت: افکاری در زمان ساخت این فیلم در حال بازی در سریال در مسیر زاینده‌رود بود و علی‌رغم آنکه بسیاری از صحنه‌ها را حضور نداشت اما نقش خود را به خوبی ایفا کرد. 

این مراسم در کارگاه آزاد سینمایی کیمیایی برگزار شد و پردیس افکاری و احمد کاوری نیز از جمله میهمانان این مراسم بودند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین