کد خبر: ۱۱۳۴۷۵
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۸۹ - ۲۳:۳۷
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: معاونت آموزشی موسسه خدمات مشاوره‌ای آستان قدس رضوی از رونمایی سایت تخصصی ازدواج به نام "باشگاه همسران جوان" و سامانه پیام‌های آموزشی گویا در هفته ازدواج خبر داد. 

حسین چم حیدری افزود: این سایت بیشتر مربوط به همسران جوانی است که سه سال ابتدایی زندگی خود را می‌گذارنند. این سایت خدمات آموزشی و مشاوره ای خود را با موضوع مهارت ‌های زندگی به صورت غیر حضوری ارائه می‌کند. 

وی افزود: درباره سامانه تلفنی هم می‌توان گفت که این سامانه، امکان شنیدن چند موضوع درباره مسائل مربوط به ازدواج را فراهم می‌کند. 

معاون آموزشی موسسه خدمات مشاوره ای آستان قدس ادامه داد: از سه سال پیش یک مرکز تخصصی و پاسخگویی مسائل ازدواج و خانواده به نام "آستان مهر" راه اندازی شده که در سال قبل بیش از 35 هزار مراجعه کننده داشته است. 

وی یکی دیگر از فعالیت‌های موسسه خدمات مشاوره ای آستان قدس در هفته ازدواج، معرفی بانک جامع اطلاعات اساتید است که اطلاعات 300 کارشناس حوزه ازدواج از 24 استان کشور را در بر می‌گیرد. 

چم حیدری با تاکید بر اینکه انجام فعالیتهای پژوهشی از جدی‌ترین فعالیت‌های موسسه خدمات مشاوره ای آستان قدس است گفت: ما از سال‌ها قبل در شورای علمی ازدواج و خانواده، سندهای محتوایی و پروتکل‌های تحقیقی را با حضور اساتید کشوری و استانی تدوین کردیم و اکنون سرفصل‌های آموزشی قبل، حین و بعد از ازدواج را به طرح آموزشی تبدیل کرده‌ایم که منبع درسی مفیدی برای مدرسان این حوزه محسوب می‌شود. 

وی مخاطبان موسسه خدمات مشاوره ای را در دو گروه عام و مرجع معرفی کرد و اظهار داشت: مخاطبان عام، جوانانی هستند که در آستانه ازدواج قرار دارند و گروه خاص یا مرجع، مخاطبان دیگر ما هستند که شامل چندین موسسه خدمات مشاوره و مربیان آموزشی است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین