کد خبر: ۱۱۳۵۴۸
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۹
اشکال در واریز یارانه به حساب تهرانی‌ها
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سرپرستان خانوارها می‌توانند با مراجعه به سامانه اعلام حساب خانوار به نشانی refahi.ir و وارد کردن کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود، از اطلاعات مربوط به واریز مبالغ یارانه به حساب‌های مربوط آگاهی یابند.

دبیرخانه ستاد استانی هدفمند کردن یارانه‌های استان تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به واریز مبالغ یارانه‌ها به حساب سرپرستان خانوار ممکن است اشکالاتی در واریز به‌وجود آمده باشد که جای هیچ‌گونه نگرانی نبوده و این اشکالات قابل رفع است.

در صورتی که شماره حساب سرپرست خانوار در سامانه تأیید شده است، مبلغ یارانه مرحله اول به حساب سرپرست خانوار واریز شده است. 

در صورت وجود هرگونه مغایرت در خصوص تعداد اعضای خانوار و تعداد اعضای اعلامی از سوی مرکز آمار، افراد می توانند در آذر به اصلاح اطلاعات اقتصادی خانوار خود اقدام کنند.

همه حق و حقوق این افراد محفوظ است. 

در صورتی که حساب اعلامی سرپرست خانوار از 6 ماه پیش تاکنون غیرفعال بوده، مبالغ یارانه به حساب اعلامی واریز نشده و افراد باید به شعب بانک‌های مربوط مراجعه کنند. 

سرپرستان خانواری که حساب‌های‌شان تأیید نهایی نشده است باید:

1ـ به یکی از بانک‌هایی که امکان ثبت حساب در این سامانه را دارند، مراجعه کنند.

2ـ در صورتی که در بانک مذکور حساب فراگیر دارند، از بانک بخواهند تا این حساب را به سامانه اعلام کند. در غیر این صورت حساب جدیدی افتتاح کنند.

3ـ به سامانه مراجعه و نسبت به اعلام حساب فوق اقدام کنند.

همه حق و حقوق این افراد محفوظ است. 

شهروندانی که با پیام اطلاعات هویتی سرپرست خانوار شما دارای اشکال بوده روبه‌رو شوند باید منتظر مرحله اصلاح اطلاعات که بعداً مرکز آمار ایران اعلام خواهد کرد، بمانند. 

چنانچه سرپرست خانوار شما فوت کرده اند، شماره ملی و شماره حساب مسن ترین فرد خانوار را وارد کنید. 

سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها همه اطلاعات لازم را از طریق اطلاعیه در اختیار شهروندان قرار خواهد داد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین