کد خبر: ۱۱۹۲۴۱
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۹
لغو و تاخیر پروازهای داخلی
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: در حالی‌که بارش برف و باران موجی از خوشحالی در کشور ایجاد کرده است مسافران پروازهای داخلی در فرودگاه مهرآباد در هراس تاخیر و لغو پروازها به سر می‌برند. 

در حال حاضر صندلی های فرودگاه مهرآباد مملو از مسافرانی است که در پی تاخیر و لغو پروازها مجبور به اطراق در فرودگاه شده‌اند.

وضعیت مسافران در فرودگاه مهرآباد به گونه‌ای است که برخی از مسافران در فرودگاه با توجه به خستگی ناشی از تاخیر پروازها و نبود صندلی خالی کف سالن انتظار نشسته‌اند و به تابلو پروازها خیره شده‌اند تا تکلیف پروازهای‌شان روشن شود.
بنابراین گزارش تا زمان ارسال خبر پروازهای ساعت 7:15 ماهشهر، ساعت 7 کیش، ساعت 7:25 دزفول، ساعت 5 اهواز، ساعت 6:10 بندرعباس وساعت 8:45 خرم آباد با تاخیر چند ساعته همچنان در انتظار بلند شدن از باند فرودگاه مهرآباد تهران هستند.
این در حالی است که پروازهای امروز اردبیل، سنندج، خارک، شیراز و اصفهان نیز به دلیل شرایط نامساعد جوی لغو شد.

همچنین مطابق آخرین اعلام، پرواز ساعت 6:15 مشهد، 6:20 کیش، 7:15مشهد، 7:20 بندرعباس با تاخیر بیش از 2 ساعت از فرودگاه مهرآباد پرواز کردند.

وضعیت پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد در حالی است که روز گذشته نیز برخی از پروازها به مقصد غرب کشور از جمله پرواز 3:30 کرمانشاه، پرواز ساعت 3 سنندج و 2:30 ایلام نیز به دلیل بدی آب و هوا نیز لغو شدند.

در این شرایط به نظر می‌رسد بهترین خبر برای مسافران معطل شده در فرودگاه مهرآباد نوید پایان تاخیر و اعلام سوار شدن به هواپیما باشد به طوری که با اعلام این خبر از بلندگوی این فرودگاه می توان خوشحالی را در چهره مسافران خسته مشاهده کرد.

سوار شدن به هواپیما پایان تاخیر نیست

البته پایان تاخیر پروازها به سوار شدن هواپیما ختم نمی شود تا برخی ازمسافران با وجود سوار شدن هواپیما به دلیل ضرورت برف روبی هواپیما دست‌کم یک ساعت در انتظار پرواز باقی بمانند.

در حال حاضر علاوه بر مسافران پرواز تهران - خرم آباد برخی دیگر از هواپیماها به دلیل قرار گرفتن در نوبت برف‌روبی منتظر پرواز از باند فرودگاه مهرآباد هستند.

تهران در پی بارش برف در 24 ساعت گذشته سپید پوش شده و سایر استانها نیز در طول 24 ساعت گذشته شاهد بارش برف و باران بوده‌اند.

با این اوصاف به نظر می‌رسد علاوه بر تاخیر پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد دیگر پروازهای فرودگاه‌های مقصد نیز با تاخیر برگزار شود. به طوری که گزارش‌ها از فرودگاه‌های خرم آباد، کرمانشاه، تبریز، ایلام، سنندج و ... حکایت از معطلی چند ساعته مسافران دارد.

گزارش میدانی حاکی از سپیدپوش شدن باند فرودگاه مهرآباد است به طوریکه در حال حاضر ماشین‌های برف روب به سرعت در حال پاک کردن باند فرودگاه هستند.

روند لغو و تاخیر پروازهای فرودگاه مهرآباد در حالی است که در روزهای گذشته پایتخت شاهد برگزاری برخی برنامه‌های ملی از جمله همایش تعامل رسانه با ایرانیان مقیم خارج از کشور با حضور صدها خبرنگار از اقصی نقاط کشور بوده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین