کد خبر: ۱۲۰۴۵۴
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۰

مایلی‌کهن: یک شبه برای تیم ملی مربی بزرگ می‌آورم‌؛ پولی هم نمی‌خواهم!

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: محمد مایلی کهن باری دیگر لب به انتقاد از ساختار حاکم بر فوتبال ایران گشود. 

سرمربی سایپا و مربی اسبق تیم های ملی فوتبال ایران در گفت‌وگویی با خبرورزشی با انتقاد از نحوه استخدام سرمربی خارجی برای تیم ملی گفت: «به نظر من این اسم بازی‌ها همه برای دلالی است. آقایان با مطرح کردن نام‌های بزرگ فقط سعی می‌کنند افکار عمومی را سرگرم کنند. تازه هیچ تضمینی هم نیست که پول هنگفتی بپردازیم و مربی خوب گیرمان بیاید.»

او در بخشی دیگر از این گفت‌وگو ادعا کرد اگر پروسه انتخاب سرمربی به مایلی کهن سپرده شود در کمتر از 24 ساعت برای تیم مربی بزگ پیدا می‌کند؛ «باور کنید من دلم می‌سوزد که این حرف‌ها را می‌زنم. حاضرم همین الان آقایان مامور انتخاب سرمربی‌ام کنند تا در کمتر از 24 ساعت یک مربی خوب دنیا را با نازلترین قیمت برای تیم ملی بیاورم.» 

البته حاجی برای انتخاب مربی خارجی نیاز به کمک پسرش هم که هم به زبان انگلیسی مسلط است و هم به خوبی می‌تواند وبگردی کند، نیاز دارد؛ «مطمئن باشید اگر نمی توانستم، ادعا هم نمی‌کرم. در این راه با کمک پسرم نعیم در کمترین زمان ممکن یک مربی خوب برای تیم ملی می‌آورم. تازه هیچ چشمداشتی هم ندارم چون همه می‌دانند که محمد مایلی کهن اهل دلال بازی نیست.»
 
او البته در بخشی از این گفت‌وگو گیری هم به محمد دادکان داده و این رئیس اسبق فوتبال را که مدعی است با رفتنش فوتبال ملی نابود شده را به باد انتقاد گرفته است!
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین