کد خبر: ۱۲۰۶۸۹
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۸:۴۵

واکنش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله هاشمی به خبرسازی فارس

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سایت هاشمی رفسنجانی در واکنش به خبرسازی فارس در مصاحبه با یکی از مسئولان وزارت ارشاد در خصوص بی هویتی این پایگاه اطلاع‌رسانی نوشته است: هویت آیت الله هاشمی از هیچ رسانه دیداری شنیداری مکتوب و مجازی از جمله همین «سایت بی‌هویت »! حاصل نیامده که شما بخواهید سلبش کنید.

در بخشی از این مطلب آمده است: این مجتهد سیاسی کم‌نظیر هویتش را از نیم قرن تاریخ انقلاب، همراهی امام و رهبری، تکریم مراجع و تعظیم مردمان صاحب انقلاب کسب کرده که به یقین سلبش از عهده شما خارج است همانطوریکه از عهده صداوسیمایی که در روزهای پیروزی انقلاب هم از پخش تصاویر هاشمی معذور مانده خارج است شاید بهتر آن باشد بیش از هاشمی نگران هویت جریانی باشید که هویتش را نه از مبانی اهل مکتب اهل بیت(ع) و تاریخ انقلاب بلکه از بازی‌های رسانه گرفته و چون ریشه ندارد اگر روزی رسانه نیابد از رسوب هویتش هم در تاریخ انقلاب لکه ای برجای نخواهد ماند. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هاشمی رفسنجانی این یادداشت به شرح زیر است:

برادران! شما همان روزی که با تحریک نماینده ای از زبانش تیتر زدید: «هاشمی! اکبر شاه است» شرمسار روح امام و روی رهبری شدید چون واضح و مبرهن است با داشتن آن تیتر در دست اگر فردای محشر با روح امام و یا امروز دنیا با رهبر معظم انقلاب روبرو شوید قطعا جز شرمساری نصیبی نخواهید برد هر چند ممکن است روزی در نهاد ریاست جمهوری مورد تجلیل و قدر دانی هم قرار بگیرید! مگر گستاخی به خرج دهید و چشم در چشم این بزرگان براق کنید و بگویید: «در دفاع از کیان ولایت فقیه و نظام اسلامی» چنین کردیم و امروز حق ما بی‌مهری و عتاب نیست که آنوقت این بزرگان حتی شما را لایق شماتت هم نخواهند دانست چرا که قالو سلام جواب تاریخی تمام بزرگان دین بر جاهلان است جاهلانی که گاه در حضور امام عصرشان هم مدعی بصیرت فراتری شدند و در جهالت خویش پوسیدند و نامی هم از شمارگان عظیم آنها در تاریخ نماند پس ای برادران اگر عهدی با جریانی غیر از ولی فقیه دارید فاش بگویید تا لااقل از تیغ تیز نفاق در امان بمانید و اگر بر ولایت رهبری معظم انقلاب هستید چنین بر روی ایشان چنگ نزنید مگر شما از الفت متقابل این دو یار دیرین انقلاب خبر ندارید؟ مگر نمی دانید این دو دست توانای انقلاب را دست امام بر هم نهاده و کین داخل و خصم خارج را توان گسست آن نیست؟ مگر خبر نداری که ان برادر منتقد تیز هاشمی وقتی از میزان مهر رهبری به هاشمی خبر دار شد چنان از خود به خشم امد که فردای اش حلالیت طلبید؟

سخن آخر هم اینکه همانطور که زخم مکتب ایران را فریاد کیهان علیه بیانیه هاشمی دوا نکرد زخم کیهان از روشنگریهای سایت هاشمی را هم فریاد شما از بی‌هویتی سایت هاشمی دوا نمی‌کند؟ بر شما اطمینان می دهیم که هویت آیت‌الله هاشمی از هیچ رسانه دیداری شنیداری مکتوب و مجازی از جمله همین «سایت بی‌هویت»! حاصل نیامده که شما بخواهید سلبش کنید این مجتهد سیاسی کم نظیر هویتش را از نیم قرن تاریخ انقلاب، همراهی امام و رهبری، تکریم مراجع و تعظیم مردمان صاحب انقلاب کسب کرده که به یقین سلبش از عهده شما خارج است همانطوریکه از عهده صداوسیمایی که در روزهای پیروزی انقلاب هم از پخش تصاویر هاشمی معذور مانده خارج است شاید بهتر آن باشد بیش از هاشمی نگران هویت جریانی باشید که هویتش را نه از مبانی اهل مکتب اهل بیت (ع) و تاریخ انقلاب بلکه از بازیهای رسانه گرفته و چون ریشه ندارد اگر روزی رسانه نیابد از رسوب هویتش هم در تاریخ انقلاب لکه ای برجای نخواهد ماند.

گفتنی است روز گذشته معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد گفته بود "پایگاه اطلاع رسانی هاشمی رفسنجانی تاکنون در سامانه ثبت پایگاه‌های اینترنتی ایرانی به ثبت نرسیده است و لذا مطابق آیین‌نامه ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایرانی فاقد هویت محسوب می‌شود."
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین