کد خبر: ۱۲۰۹۹۵
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۱

مجلس منتظر گزارش وزارت علوم درباره اعتبار مدارک تحصیلی رحیمی است

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: نتیجه بررسی اعتبار مدارک تحصیلی معاون اول رئیس‌جمهوری مقرر بود تا اوایل دهه دوم بهمن ماه به کمیسیون آموزش مجلس ارائه شود اما تا کنون گزارشی به مجلس نرسیده است.

در پی ادعای الیاس نادران نماینده تهران مبنی بر اینکه مدارک تحصیلی محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهوری فاقد اعتبار است مدرک تحصیلی رحیمی یکشنبه ۲۶ دی ماه با حضور نادران و کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شد و مقرر شد دو هفته پس از این زمان یعنی در اوایل دهه دوم بهمن ماه نتایج این بررسی اعلام شود.

به نظر می رسد علاوه بر تعطیلی رسمی چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه و بررسی موضوع استیضاح وزیر راه و ترابری در هفته گذشته، تعطیلی هفته جاری مجلس نیز مزید بر علت شده است تا ارائه گزارش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره اعتبار مدارک تحصیلی محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهوری به تأخیر افتد.

سید کاظم موسوی – عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مسئولان وزارت علوم برای ارائه گزارش بررسی اعتبار مدارک رحیمی هنوز در کمیسیون حضور پیدا نکرده‌اند، در پاسخ به اینکه آیا مسئولان وزارت علوم هفته آینده برای ارائه این گزارش در کمیسیون حاضر می‌شوند گفت: در صورتی که گزارش به کمیسیون ارائه شد، اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین