کد خبر: ۱۲۱۰۷۸
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۳

"ورود آقایان ممنوع" سینما آزادی را منفجر كرد

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: فیلم ورود آقایان ممنوع آخرین ساخته رامبد جوان كه از اولین روز جشنواره نمایش خود را در سینماهای جشنواره آغاز كرده است شب گذشته و در سانس 10:30شب در سینما آزادی به نمایش در آمد و بااستقبال بی‌نظیر مردم مواجه شد.

به گزارش پارس‌توریسم در اكران شب گذشته سینما آزادی، در حالی كه مردم بسیاری برای تماشای این فیلم در صف ایستاده بودند برای تماشای این فیلم بسیاری مجبور شدند ایستاده و یا نشسته برروی پله‌های فیلم به تماشای این ساخته رامبد جوان بنشینند.

در اكران شب گذشته سینما آزادی، رامبد جوان، منیژه حكمت، پگاه آهنگرانی، علی سرتیپی و.... حضور داشتند. علی سر تیپی تهیه كننده این فیلم و منیژه حكمت مجری طرح آن است.

امیر پوریا از منتقدان سینمای ایران در یادداشتی كه در ماهنامه فیلم نوشته با تحسین این فیلم رامبد جوان، این كار گردان سینمای ایران را از معدود كمدی‌سازان با ایده و خوش‌قریحه خوانده است.

رضا عطاران، پگاه آهنگرانی، بهاره رهنما، ستاره پسیانی، مانی حقیقی و... از جمله بازیگران این فیلم خوش ساخت هستند كه انتظار می‌رود از فروش بسیار خوبی در اكران عمومی برخوردار شود.

فیلمنامه این فیلم را پیمان قاسمخانی نوشته و شوخی بسیار محشری در فیلم وجود دارد كه بارها لحظات مفرحی را برای تماشاگران به وجود آورد.

ساخته قیلی رامبد جوان یعنی پسر آدم دختر حوا نیز از كمدی‌های خوب چند سال اخیر سینمای ایران است كه با استقبال خوب منتقدان و تماشاگران مواجه شد.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین