کد خبر: ۱۲۱۱۵۷
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۳

کفاشیان: نگفتم احمدی‌نژاد موافق من نیست، اما به او رای دادم!

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: علی کفاشیان تیتر انتخاب شده از سوی مجله علی فتح‌الله‌زاده برای مصاحبه خود را تکذیب کرد. 

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به تیتری که از سوی علی کفاشیان برای گفت‌وگویش انتخاب شده است اعتراض کرد. مجله‌ای که متعلق است به علی فتح‌الله‌زاده، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال. در این گفت‌و‌گو از کفاشیان تیتر زده شده: «احمدی‌نژاد با من مواف نیست اما من به او رای دادم»

تیتری که واکنش رئیس فدراسیون را به همراه داشت. او در گفت‌و‌گویی با سایت فدراسیون فوتبال با انتقاد از تیتر انتخابی برای گفت‌و‌گویش گفت: «پس از حذف تیم ملی از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و به محض بازگشت به تهران خبرنگاران این نشریه به دفتر من آمدند و گفت‌وگویی 2 ساعته انجام شد. با توجه به اینکه فکر می‌کنم که صدای من را هم ضبط کرده باشند. من هرگز نگفته‌ام که «دکتر احمدی‌نژاد اصلا موافق من نیست، اما من به او رای دادم. »
من در آن مصاحبه گفتم که رئیس‌جمهور به این نتیجه رسیده بود که علی‌آبادی رئیس فدراسیون شود. این بحث که رئیس‌جمهور به این نتیجه رسیده بود که علی آبادی رئیس فدراسیون شود مربوط به قبل از انتخابات فدراسیون بود. در همین مصاحبه هم گفتم که قبل از انتخابات یک بار هم ایشان را ندیده بودم اما باز هم می‌گویم که هرگز در این مصاحبه نگفتم : « احمدی نژاد اصلا موافق من نیست، اما من به او رای دادم.» البته در متن گفتگو هم چنین جمله ای به این صورت نیامده بود.»

او ادامه داد: «امیدوارم اخلاق حرفه‌ای ژورنالیستی در رسانه های ما رعایت شود، ولی متاسفانه این اتفاق درباره مجله فوتبال نیفتاده و این نقل قول از سوی من که روی جلد این مجله قرار گرفته را به شدت تکذیب می‌کنم. ضمن اینکه امروز صبح هم یکی از روزنامه‌‌های ورزشی که سابقه زیادی در نوشتن مطالب کذب و تیترهای خیالی و دروغ دارد، مطلبی نوشته که در آن اعلام شده تیرماه 90 من از فدراسیون می‌روم و حتی گمانه‌زنی‌های هم برای جانشینان احتمالی مطرح کرده است. باید بگویم که اعتبار هیأت رئیسه فدراسیون از طریق مجمع عمومی تعیین می‌شود و به این صورت که در این مطلب نوشته شده نیست و تنها گمانه‌زنی کذب انجام گرفته است.»
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین