کد خبر: ۱۲۱۴۹۶
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۴

نمایندگان اجنه‌ 380میلیون کلاهبرداری کردند!

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: زن و مردی که با شیوه رمالی و دعانویسی از یک خانواده، ۳۸۰ میلیون تومان کلاهبرداری کردند؛ توسط ماموران پلیس آگاهی مازندران شناسائی و دستگیر شدند.

در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی شهرستان ساری، مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط زن و شوهری رمال و دعانویس، ماموران وارد عمل شده و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

مالباخته در اظهارات خود به پلیس گفت که دو نفر به نام‌های ارشاک و فاطمه مرد و زنی که خود را به عنوان نماینده یکی از علما و مرتبط با ملائکه و جن‌ها معرفی کرده بودند، پس از مدت زیادی رفت و آمد به منزل ما و جلب اعتماد خانواده‌ام با آشنائی کامل از ویژگی‌های روحی، رفتاری واعتقادی من و همسرم و شناسائی اموال منقول و غیرمنقول به بهانه‌های مختلف از جمله حل مشکل روحی فرزندانم و دریافت خمس و زکات در سه مرحله مجموعاً ۳۸۰ میلیون تومان کلاهبرداری کردند.

ماموران با استفاده از شگردهای پلیسی و انتظامی با شناسائی این افراد و مخفیگاه آنان، در یک اقدام سریع و غافلگیرانه موفق شدند، با هماهنگی مقام قضائی هر دو متهم را دستگیر کنند.

در ادامه، متهمان در بازجوئی‌های فنی پلیس و تحقیقات تکمیلی به بزه انتسابی اعتراف و اظهار کردد که صرفاً از همین خانواده کلاهبرداری کرده و مبالغ دریافتی را برای خرید آپارتمان، زمین، املاک و هزینه‌های شخصی صرف کردند.

متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستور مقام قضائی با قرار ۴۰۰ میلیون تومان وثیقه روانه زندان شدند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین