کد خبر: ۱۲۱۵۱۱
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۰:۰۴

آغاز توزیع کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد از سه‌شنبه

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون دکترای تخصصی این دانشگاه گفت: داوطلبان می‌توانند از روز سه شنبه 26 بهمن ماه کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. 

محمدرضا مهرادفر اضافه کرد: داوطلبان می توانند از ساعت 11صبح روز سه شنبه 26 بهمن ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org و وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی برگه ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: دریافت برگه ورود به جلسه از طریق پایگاه مذکور تا یک ساعت قبل از شروع آزمون امکان‌پذیر خواهد بود.

معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه داوطلبان باید علاوه بر برگه ورود به جلسه، راهنمای آزمون مذکور را نیز از طریق همان پایگاه دریافت و مندرجات آن را به طور دقیق مطالعه کنند، ادامه داد: چنانچه داوطلبان پس از دریافت برگه ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس ملاحظه کردند، لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی که آن را به عنوان حوزه امتحانی خود انتخاب کرده‌اند، مراجعه کنند.

به گفته مهراد فر، آدرس کلیه واحدهای مجری در دفترچه (Ph.D ) راهنمای آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1390 درج شده است.

وی گفت: داوطلبانی که حوزه های امتحانی تهران را انتخاب کرده اند بایستی طبق جدول مندرج در این اطلاعیه مراجعه و نسبت به رفع نقص برگه ورود به جلسه خود اقدام کنند.

مهرادفر زمان رفع نقص برگه ورود به جلسه را از روز چهارشنبه 27 بهمن (صبح و بعد از ظهر) تا ظهر پنجشنبه 28بهمن، صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 13 الی 17 اعلام کرد.

آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای 28 و 29 بهمن در سه نوبت عصر پنجشنبه و صبح و عصر جمعه در 29 واحد دانشگاهی کشور در 270 رشته محل برگزار می شود که فرایند مصاحبه علمی تا شهریور ماه ادامه دارد.

در این دوره از آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد 27 هزار داوطلب رقابت دارند که از این تعداد 23 هزار نفر داوطلب دوره دکتری تخصصی با آزمون و چهار هزار نفر متقاضی دوره دکتری تخصصی بدون آزمون هستند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین