کد خبر: ۱۳۰۴۴۰
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۸
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: ‌نماینده زنجان گفت: اصلا‌ح‌طلبان قبلا در خصوص جریان انحرافی هشدار داده بودند با این شرایط چسباندن این جریان به اصلاح‌طلبان خجالت‌آور است.

سعدالله نصیری قیداری با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان هیچ ارتباطی با جریان اصول‌گرا ندارند‏، خاطرنشان کرد: همان اندازه که اصول‌گرایان حق شرکت در انتخابات را دارند اصلاح‌طلبان نیز از چنین حقی برخورداند. بنابراین به اعتقاد من باید از راه‌های اخلاقی در پی کنار زدن رقبا باشیم نه اینکه با چسباندن اصلاح‌طلبان به جریان انحرافی بخواهیم اصلاح‌طلبان را در عرصه رقابت انتخاباتی حذف کنیم.

نصیری افزود: در شرایط فعلی جریان انحرافی بیشترین سود را می‌برد، چرا که این جریان با مقابل هم قرار دادن اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان می‌خواهد بهره‌برداری سیاسی کند. 

وی ادامه داد: بنابراین امیدورایم که فضا در کشور به گونه‌ای باشد که جریان انحافی هر چه سریع‌تر ازجامعه طرد شود و اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان در یک فضای باز سیاسی به راحتی با یکدیگر رقابتی سالم داشته باشند.

وی همچنین در خصوص ایجاد فضای نقد در جامعه یادآور شد: دولت از ابتدا نه تنها انتقادپذیر نبود بلکه با بیشتر انتقادات حتی خیرخواهانه نیز برخورد می‌کرد. اگر هم اکنون به انتقادات پاسخ می‌دهد به این دلیل است که می‌خواهد از آنها بهره‌داری سیاسی کند. یعنی با پذیرفتن برخی انتقادات و یا پاسخ دادن به برخی دیگر سعی دارد که از آنها بهره‌برداری سیاسی کند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین