کد خبر: ۱۳۰۷۰۸
تاریخ انتشار : ۲۱ تير ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۱

نماینده اصول‌گرای مجلس: از اصلاح‌طلبان می‌خواهیم که در انتخابات شرکت کنند

اصلاح‌طلبان موجب افزایش مشارکت مردم در انتخابات می‌شوند
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عضو هیأت رییسه فراکسیون اصول‌گرایان مجلس گفت: حضور اصلاح‌طلبان موجب افزایش مشارکت مردم می‌شود. بنابراین از آنجایی هم که اصلاح‌طلبان ارزشی و ولایت‌مدار زیادند و هم اکنون نیز در مجلس حضور دارند، می‌خواهیم که در انتخابات شرکت کنند چراکه اصول‌گرایان مشغول برنامه‌ریزی برای رقابتی سالم هستند. 

ولی اسماعیلی تاکید کرد: به اعتقاد من حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس موجب افزایش شور و شعور مردم می‌شود. از آنجایی هم که در تلاش برای افزایش هر چه بیشتر مشارکت مردم در انتخابات هستیم حضور اصلاح‌طلبان می‌تواند تاثیر به سزایی در این راستا داشته باشد. 

اسماعیلی با اشاره به مدل جدید اصول‌گرایان برای شرکت در انتخابات، خاطرنشان کرد: اعضای ابتدای کمیته که مغز متفکر گروه به شمار می‌آیند و قرار بر این است که سیاست‌های مورد نیاز وحدت اصول‌گرایان را پایه‌ریزی کنند از افراد شاخص و مطرح و مورد قبول اکثریت اصولگرایان هستند از این رو پیش‌بینی می‌کنیم گام‌های موثری در روند اجرایی وحدت در بین اصولگرایان برداشته شود. 

نماینده گرمی، با تاکید براین‌که کمیته 7 نفره‌ با انگیزه نظارت تشکیل شده است، افزود: مدل وحدت اصول‌گرایان در مجلس گذشته 6+5 بود، از این رو در مدل جدید اصولگرایان از برخی سیاست‌ها و راهکارهای مدل قبلی نیز استفاده شده است.
این نماینده اصول‌گرای مجلس همچنین با اشاره به این مطلب که فعالیت‌های این کمیته مستقل از جامعتین است، گفت: این کمیته زیر مجموعه جامعتین نیست و کاملا مستقل از دیدگاه‌ها و سیاست‌های جامعتین عمل می‌کند. بلکه جامعتین در این میان فقط نقش داور را بازی می‌کند. 

وی ادامه داد: از آنجایی که جبهه اصول‌گرایان گستردگی زیادی دارد. اصول‌گرایان مجبور به تشکیل کمیته‌های متعدد در درون خود هستند. بنابراین وجود تیم‌ها و گروه‌های متفاوت درون اصول‌گرایان طبیعی است. 

اسماعیلی همچنین با اشاره بر اینکه بین اصول‌گرایان اختلاف‌نظرهای زیادی وجود دارد، یادآور شد: وجود کمیته‌های متفاوت در بین اصول‌گرایان برای رسیدن به وحدت موجب به وجود آمدن اختلاف نظرهای زیادی می‌شود و این مطلب را نمی‌توان انکار کرد اما در نهایت با تمام اختلاف‌نظرها اصول‌گرایان یک لیست واحد ارائه می‌کنند و زیر یک چتر قرار می‌گیرند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۲
0
0
یه اصولگرای ... را جلو اندختند که حرف دلشان را بزند. در حالیکه اصل کسانی که در تهمت‌ها و موضع‌گیری‌های غیرمنصفانه طی دو سال قبل مشارکت داشتند باید بیایند و پس از عذرخواهی از رفتارهای غیراخلاقی خود تقاضای حضور اصلاح‌طلبان و سبزها را بکنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۲
0
0
مطمئن باشيد راي دهندگان منتسب به اصلاح طلبان هيزم تنور انتخابات نخواهند شد.
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین