کد خبر: ۱۳۰۸۵۷
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۰

16 کشته در سانحه سقوط هواپیما در برزیل

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: با سقوط هواپیمایی در شهر رسیف برزیل تمامی 16 مسافر آن کشته شدند. 

این هواپیمای دو موتوره در منطقه شمال شرقی کشور آمریکای جنوبی سقوط کرد و به گفته مقامات این شهر سرنشینان آن از زمان به هوا برخاستن آن مشکلات زیادی داشته است.
 
آنها اشاره کردند خلبان سعی کرد ابتدا در منطقه ساحلی رسیف فرود بیاید اما هواپیما روی یک انبار خالی فرود آمد و خیلی سریع آتش گرفت.مقامات سازمان هواپیمایی برزیل مشغول بررسی این سانحه هستند اما برخلاف گزارش‌های اولیه هوا دراین موضوع دخالت چندانی نداشته است.
 
با اینکه آتش‌نشان‌ها به موقع به محل حادثه رسیده بودند اما آتش‌سوزی به شکلی بود که شانس نجات به هیچ‌کدام از مسافران نداده بود.
 
محل دقیق سقوط هواپیما بین دو منطقه پیداد و ویاجم در شمال شهر رسیف بوده است.
 
یک سیرک روز قبل از این حادثه چادرش را از این محل جمع کرد و اگر این اتفاق رخ نداده بود شاید تعداد تلفات این سانحه به مراتب بیشتر از اینها بود.
 
اراندیر رودریگز یکی از شاهدان عینی این حادثه به روزنامه سائوپائولو گفت: «من زنی را در پنجره هواپیما دیدم که کمک می‌خواست و بعد ناگهان هواپیما منفجر شد. از دست من کاری بر نمی‌آمد.»

این هواپیما به خطوط هوایی نوار ایرلاینز تعلق داشت و در ساعت شش بعداظهر به وقت محلی عازم شهر موسورو در سیصد کیلومتری شمال رسیف بود. خطوط هوایی نوار ایرلاینز حدود یک سال است که در شمال شرقی برزیل شروع به کار کرده و در مسیرهای کوتاه این منطقه پروازهایی را دایر کرده است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین