کد خبر: ۱۴۳۳۷۲
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۱
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: معاون بسيج استانداری تهران بازداشت شد.
 
به گزارش آفتاب، در ادامه بازداشت تعدادی از مديران استانداری تهران، معاون بسيج استانداری تهران طی روزهای گذشته بازداشت شد. 

هنوز علت اين بازداشت اعلام نشده است ولی طی يكسال اخير برخی مديران استانداری تهران به اتهام مسائل مالی و همچنین ارتباط با پرونده بيمه بازداشت شدند كه برخی از آنها با قيد وثيقه آزاد شدند. 

***
سرهنگ ابوالفتحی فرمانده بسیج استانداری تهران در گفت‌وگو با فارس، گفت که بنده معاونی ندارم تا بازداشت شود. فرد مورد بحث کارمند بازنشسته استانداری بوده و سال‌هاست که رابطه استخدامی وی با استانداری قطع شده است.

وی در ادامه این گفت‌وگو افزود: آقای "ف" مسئولیتی در شرکت تعاونی همگام دارد که این تعاونی در سال 83 اقدام به خرید زمینی از شهرداری قدس با موافقت سازمان اوقاف نمود و طبق اسناد ارائه شده به دادگاه این زمین سال 83 با حکم رسمی دادگاه و صلح قطعی با شهرداری قدس به تعاونی هنگام واگذار شده و سازمان اوقاف هم برای این زمین سند صادر کرده است.

وی افزود: اخیراً از سوی فردی به نام آقای «خ» شکواییه‌ای به دادگاه ارائه شده و ادعا گردیده که این زمین متعلق به یک شرکت صنعتی است و زمین از سوی تعاونی همگام تصرف عدوانی شده است، حال آنکه سند زمین مذکور از سوی اوقاف و شهرداری قدس، هفت سال قبل به تعاونی همگام واگذار شده است.

ابوالفتحی اضافه کرد: آقای فتاحی به عنوان یکی از مسئولان تعاونی همگام پس از احضار، به دادگاه مراجعه و پس از توضیحات مقرر شد ظرف یک ماه آینده، طرفین مدارک و اسناد خود را جهت تعیین تکلیف به دادگاه ارائه نمایند اما این موضوع ساده و قانونی از سوی یک سایت مقرض خبری با بزرگنمایی و دروغ‌پردازی به عنوان بازداشت معاون بسیج استانداری منتشر شد. در حالیکه چنین سمتی در بسیج استانداری وجود ندارد.

فرمانده بسیج استانداری تهران افزود: این موضوع ارتباطی به بسیج و استانداری تهران نداشته و ندارد و از رسانه‌ها انتظار می‌رود در چهارچوب مسائل اخلاقی و احساس وظیفه ملی در آستانه انتخابات از درج اخبار نادرست به موجب خدشه‌دار شدن حیثیت و آبروی افراد و ارگان‌ها و ایجاد التهاب در جامعه می‌شود پرهیز نمایند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین