کد خبر: ۱۴۵۰۰۳
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۶
معرفی برگزیدگان جشنواره دهم
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: دهمین جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان عصر امروز با معرفی برگزیدگان این دوره به کار خود خاتمه داد. 

دهمین جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان عصر امروز دوشنبه 17 بهمن با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، داوران و دست‌اندرکاران جشنواره و جمعی از فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان به معرفی برگزیدگان نهایی خود پرداخت.

براساس این گزارش در بخش کودک هیئت داوران شامل یونس شکرخواه، احمد توکلی و مناف یحیی پور لوح زرین جشنواره به همراه دیپلم افتخار و سه کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه آثار صفحه خبر از نشریه پوپک به جواد مهجور اهدا کرد.

در بخش نوجوان، لوح زرین جشنواره، دیپلم افتخار و سه کارت هدیه 500 هزار تومانی برای مجموعه آثار صفحه خبر از نشریه دوچرخه به فریبا خانی تقدیم شد.

در بخش سرمقاله و یادداشت، هیئت داوران شامل علی اکبر کسائیان، محمدعلی شامانی و سیدعلی کاشفی خوانساری دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای آثار «آخرین سلام» چاپ شده در نشریه رشد دانش آموز، شماره اردیبهشت 88 و «جاپاهای برفی» چاپ شده در نشریه سروش کودکان شماره 119 به طور مشترک به بهروز رضایی و هدیه شریفی اهدا کرد.

در بخش سرمقاله نوجوان هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای اثر «بیایید قد بکشیم» نشریه رشد نوجوان شماره 2 آبان 89 به حبیب یوسف زاده اهدا کرد.

در بخش یادداشت، هیئت داوران لوح زرین جشنواره به همراه دیپلم افتخار و سه کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه یادداشت‌های چاپ شده در نشریه دوچرخه به حدیث لزرغلامی اهدا کرد.

در این بخش همچنین لوح تقدیر و یک کارت هدیه 500 هزار تومانی برای اثر «پسرم عاشق شده» از نشریه آینده سازان شماره 196 به محراب محمدزاده اهدا شد.

اسامی داوران این بخش‌ها شامل یونس شکرخواه، احمد توکلی و مناف یحیی پور بود.

هیئت داوران بخش گفتگو، دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای اثر «سلام خرگوشی یعنی من حساسیت دارم» از نشریه رشد دانش‌آموز شماره 8 اردیبهشت 88 به اعظم اسلامی اهدا کرد.

در بخش نوجوان هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای اثر «باغ بهشتی در حاشیه کویر» از نشریه رشد نوجوان شماره 4 دی 88 به فاطمه مشهدی رستم اهدا کرد.

داوران این بخش شامل مهدخت بروجردی علوی، امیدعلی مسعودی و محمدحسین دیزجی بودند.

در بخش گزارش هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای اثر شاهکارهای ادبی در راه است از نشریه آینده سازان شماره 195 به سمیه اسدی اهدا کرد.

همچنین هیئت داوران لوح تقدیر و یک کارت هدیه 500 هزار تومانی را به اثر «کیهان بچه‌ها در عروسی» از نشریه کیهان بچه‌ها شماره 2647 به محمد عزیزی اهدا کرد و لوح تقدیر و یک کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای اثر «سفر به پایتخت گویش کهن ایرانی» از نشریه دوچرخه شماره 216 به مطهره کشاورز اهدا کرد.

داوران این بخش شامل فریدون صدیقی، علی اکبر قاضی زاده و ابراهیم زاهدی مطلق بودند.

در بخش داستان نوجوان، هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی برای اثر «چاقوی ترسو» از نشریه سلام بچه‌ها شماره 241 به زهره نجف زاده اهدا کرد.

داوران این بخش محسن هجری، مهدی کاموس و حبیب یوسف زاده بودند.

در قسمت داستان کودک و خردسال، بخش کودک هیئت داوران لوح زرین جشنواره به همراه دیپلم افتخار و سه کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه طنز «جزیره بی‌تربیت‌ها» در نشریه رشد دانش‌آموز به شهرام شفیعی اهدا کرد.

در بخش خردسال هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه داستان‌های چاپ شده در نشریات ماهک و رشد کودک به ناصر کشاورز اهدا کرد.

داوران این بخش محمدرضا شمس، لاله جعفری و فریبا کلهر بودند.

در بخش شعر نوجوان، هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای اثر «بی‌تفاوتی» از نشریه دوچرخه شماره 563 به سیدعباس تربن اهدا کرد.

داوران این بخش آتوسا صالحی، بابک نیک طلب و هادی خورشاهیان بودند.

در بخش شعر کودک و خردسال بخش کودک هیئت دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه اشعار چاپ شده در نشریات کیهان بچه‌ها و سروش کودکان به مریم اسلامی اهدا کرد.

در این قسمت و در بخش خردسال هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای شعر خواب از نشریه ماهک آبان 89 و بادبادک از نشریه سنجاقک شماره 52 به الهام حسینی زاده اهدا کرد.

داوران این بخش افسانه شعبان نژاد، اسدالله شعبانی و محمدحسن حسینی بودند.

در قسمت طنز مطبوعاتی بخش کمیک استریپ، هیئت داوران، لوح زرین جشنواره به همراه دیپلم افتخار و سه کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه آثار «در همشهری بچه‌ها» به مهران ایرانلو اهدا کرد.

در همین قسمت در بخش کاریکاتور هیئت داوران لوح زرین جشنواره به همراه دیپلم افتخار و سه کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه کاریکاتورهای چاپ شده در نشریه سه چرخه (ضمیمه دوچرخه) به لاله ضیائی اهدا کرد.

داوران این بخش سعید رزاقی، ابوالفضل محترمی و پرویز اقبالی بودند.

در قسمت عکس و در بخش کودک، هیئت داوران لوح زرین جشنواره به همراه دیپلم افتخار و سه کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه عکس‌های چاپ شده در نشریه پوپک به علیمحمد محمدی اهدا کرد.

در همین قسمت در بخش نوجوان هیئت داوران لوح زرین جشنواره به همراه دیپلم افتخار و سه کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه عکس‌های چاپ شده در نشریه شاهد نوجوان به اعظم لاریجانی اهدا کرد.

داوران این بخش محمود عبدالحسینی، حسین کنعانی و بابک برزویه بودند.

در قسمت گرافیک مطبوعاتی، بخش کودک زیربخش طراحی جلد هیئت داوران ضمن تشکر از آناهیتا هاشمی مقدم برای تصویرگری «کاسه شیر برای پیشی» چاپ شده در کوشش خردسال شماره 9، دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای تصویرسازی رو و پشت جلد کوشش خردسال شماره 9 مشترکاً به مهشید مهاجر و مریم رحمتی اوینی اهدا کرد.

در همین بخش زیر بخش طراحی گرافیک هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای صفحه آرایی رشد نوآموز به داود صفری اهدا کرد.

در همین بخش زیربخش تصویرگری هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه آثار به سحر حق‌گو اهدا کرد.

در همین قسمت بخش نوجوان زیر بخش طراحی جلد هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را مشترکاً به علیرضا پورحنیفه و محسن میرزایی اهدا کرد.

در همین بخش در زیربخش طراحی گرافیک هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای صفحه‌آرایی رشد نوجوان به شاپور حاتمی اهدا کرد.

در همین بخش، زیربخش تصویرگری هیئت داوران دیپلم افتخار و دو کارت هدیه 500 هزار تومانی را برای مجموعه آثار در نشریه رشد نوجوان شماره 7 فروردین 89 و نشریه شاهد نوجوان شماره 69 به میثم موسوی اهدا کرد.

به گزارش مهر،داوران این بخش شامل مهنوش مشیری، مجید قادری و کوروش پارسانژاد بودند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین