کد خبر: ۱۴۹۱۴۳
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۵
حیدرپور:
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عوض حیدرپور نماینده شهرضا و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اظهارات اعضای جبهه پایداری مبنی بر احتمال منتفی شدن سوال از رییس جمهور، گفت: سوال کنندگان از آقای رییس جمهور مصمم هستند سوال انجام شود و آقای حسینیان اگر اظهارنظری کردند اظهارنظر شخص خودشان بوده و اتباطی به تصمیم سوال کنندگان ندارد.
وی تصریح کرد: در عین حال مجلس به گونه ای است که همچنان که سوال کنندگان کار خودشان را انجام می دهند چنانچه هیات رییسه تدبیری بی اندیشد که به نفع مجلس و نظام باشد قطعا نمایندگان سوال کننده آن را مورد ملاحظه قرار می دهند.

این نماینده مجلس به چرایی اظهارات روح الله حسینیان اشاره کرد و یاد آور شد: آقای حسینیان جزو جریان هوادار آقای رییس جمهور است و مسلم است که از او هواداری می کند و تا جایی که بتواند مانع سوال از رییس جمهور می شود و کارشکنی می کند.

به گزارش شفاف،حیدرپور با تاکید بر اینکه سوال از رییس جمهور تا پایان سال 90 به نتیجه خوهد رسید،اظهارداشت: حتما سوال از رییس جمهور در سال جاری به نتیجه می رسد. همین که سوال از رییس جمهور انجام گرفت و در سطح کشور و سطح عموم مطرح شد یک گام بود و رییس جمهور را سرخط می آورد که قانون را رعایت کند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین