کد خبر: ۱۴۹۶۰۴
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۵
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عقربه های ساعت 8 و 45 دقیقه صبح شنبه -27 اسفند- را نشان می داد که دو مرد نقابدار وارد بانک صادرات شعبه تهران ویلا شدند.

دزدان اسلحه های کلت خود را به سوی کارمندان و مشتریان بانک گرفته و از آنها خواستند روی زمین دراز بکشند. دو مرد تبهکار برای ترساندن افراد حاضر در بانک یک تیر هوائی نیز شلیک کردند.

سارقان نقابدار سپس خود را به پشت گیشه رسانده و پس از سرقت پول و تراول چک های آنجا از بانک خارج شده و با دو دستگاه موتوسیکلت که در مقابل در پارک کرده بودند از محل گریختند.

پس از فرار سارقان موضوع به پلیس اطلاع داده شد و نخستین تیم گشتی پلیس خود را به محل حادثه رساند. دقایقی بعد نیز کارآگاهان مبارزه با سرقت مسلحانه در محل سرقت حاضر شده و در بررسی های خود دریافتند سرقت از سوی سارقانی حرفه ای انجام شده که به سبک فیلم های پلیسی دست به این دستبرد زده بودند.

تیم پلیسی در نخستین گام به تحقیق از کارمندان بانک و شاهدان ماجرا پرداخته و فیلم دوربین های مداربسته داخل و خارج بانک را بررسی کردند. نقابدار بودن سارقان شناسائی آنها از طریق چهره نگاری را به بن بست رساند.

یکی از حاضران در بانک به خبرنگار مهر گفت: سارقان تهدید می کردند اگر در برابر خواسته شان مقاومت کنیم ما را می کشند. آنها موتورسیکلت خود را روشن گذاشته بودند تا پس از سرقت راحت از محل فرار کنند. دزدان مدام تهدید می کردند و سرقت در کمتر از 5 دقیقه رخ داد.

پس از فرار سارقان بررسی میزان پول سرقت شده از آنها آغاز شد که کارمندان با بررسی پول های صندوق دریافتند دزدان مسلح بیش از 30 میلیون تومان پول و تراول چک را به سرقت برده اند.

به گزارش مهر، هم اکنون تیمی از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران با کشف سرنخ هائی از سارقان تحقیقات برای شناسائی و دستگیری آنان را آغاز کرده اند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x