کد خبر: ۱۵۰۲۹۶
تاریخ انتشار : ۰۹ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۵
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سرانجام پس از بحث و گفت‌وگوهای بسیار امروز مسئولان شبکه الجزیره قطر اعلام کردند که فیلم شلیک محمد مراح شهروند فرانسوی الجزایری تبار را از این شبکه پخش نخواهند کرد. 

تصاویر ویدیویی که محمد مراح هنگام انجام قتل های شهر تولوز در فرانسه گرفته بود، به دفتر الجزیره در پاریس ارسال شده بود.

امروز در جلسه ویژه ای مسئولان شبکه قطری الجزیره موضوع پخش این ویدیو را که سارکوزی خواسته بود از تلویزیون پخش نشود را مورد بررسی قرار دادند.

بر اساس آنچه که در وب سایت شبکه الجزیره آمده است، مدیران این شبکه امروز به این جمع بندی رسیدند که این ویدیو را پخش نکنند.

محمد مراح روز دوشنبه هفته گذشته در جریان تیراندازی در مقابل یک مدرسه یهودی، سه دانش‌آموز و یک خاخام یهودی را کشت.او یک هفته پیش از آن هم سه سرباز غیر مسلح را کشته بود.پلیس فرانسه، آپارتمان محل سکونت محمد مراح را یافت و بعد از ۳۲ ساعت محاصره آن محل، او را کشت.

وی، فرانسوی الجزایری تبار است. او در همان مدت زمانی که محل زندگی‌اش در محاصره بود، تایید کرده بود که قتل ها را انجام داده است.او همچنین گفته بود که از قتل های خود فیلم برداری کرده بود.

به گزارش تابناک، محمد مراح همچنین به پلیس گفته بود که عضو القاعده است و برای خریدن سلاح، ۲۴ هزار و ۴۰۰ دلار پول داده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین