کد خبر: ۱۵۱۷۸۳
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۱
آرای کمیته انضباطی درخصوص تخلفات هواداران تیم‌ها؛
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: کمیته انضباطی آرای خود در خصوص تخلفات تماشاگران تیم‌های مختلف را صادر کرد. 

تماشاگران منتسب به تیم فولاد ماهان سپاهان اصفهان در دیدار ۱۹ اسفند ۹۰ در مقابل شهید منصوری قرچک، تخلفاتی مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه فولاد ماهان به پرداخت دو میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین در دیدار تیم‌های داماش گیلان و ملوان انزلی در ۴ فروردین در رشت، تماشاگران دو تیم تخلفاتی را مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه داماش گیلان به پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون ریال و باشگاه ملوان انزلی به پرداخت مبلغ ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در صورت تکرار جریمه‌های سنگین تری مثل برگزاری دیدار بدون تماشاگر و یا انتقال بازی آن تیم به شهرستان و یا استان دیگری در دستور کار قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه در دیدار تیم‌های استقلال تهران و ملوان انزلی در ۹ فروردین در تهران، تماشاگران دو تیم تخلفاتی را مرتکب شدند که بر همین اساس هر دو باشگاه به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

البته در دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و داماش گیلان در تاریخ ۱۹ بهمن نود در اهواز، رشت، تماشاگران منتسب به تیم فولاد تخلفاتی را مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه فولاد به جهت اینکه این اتفاق مسبوق به سابقه نبود، کمیته انضباطی به توبیخ کتبی بسنده می‌کند.

به گزارش ایلنا، در دیدار تیم‌های استقلال تهران و راه آهن شهرری که ۲۰ اسفند ۹۰ در تهران برگزار شد، تماشاگران منتسب به باشگاه استقلال تهران بار‌ها و بار‌ها مرتکب تخلفاتی علیه داور، تیم مقابل و سرمربی تیم مقابل مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه استقلال تهران علی رغم آرای قبلی و تذکراتی که کمیته انضباطی داده بود و موثر واقع نشده و به همین دلیل باشگاه استقلال تهران به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و در دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و صبای قم که ۱۰ فروردین ۹۱ در تبریز برگزار شد، تماشاگران تیم شهرداری تبریز مرتکب تخلفاتی مثل اهانت به داور و استفاده از الفاظ نامناسب وپرتاب مواد محترقه و ترقه به داخل زمین شدند و به همین دلیل باشگاه شهرداری تبریز به پرداخت مبلغ ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در صورت تکرار جریمه‌های سنگین تری مثل برگزاری دیدار بدون تماشاگر و یا انتقال بازی آن تیم به شهرستان و یا استان دیگری در دستور کار قرار خواهد گرفت.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین