کد خبر: ۱۷۶۱۷۷
تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۰
پروژه‌های درحال ساخت هم گران می‌شوند!
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: رییس کانون سراسری انبوه سازان با بیان اینکه افزایش قیمت مسکن مهر حدود دو هفته است كه در دستور کار قرار دارد،گفت: در حال مذاكره با دولت برای افزایش قیمت مسکن مهر هستیم تا قیمت به صورت کارشناسی مشخص شود.

ایرج رهبر در گفت‌وگو با ایلنا، با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر متغیر است،اظهارداشت: ساخت برخی از این پروژه ها از سال‌های گذشته و برخی دیگر از امسال آغاز شده است،اما به كندی پیش می روند.

وی ادامه داد: باید برای ادامه ساخت و ساز و جبران هزینه هایی که به تبع افزایش قیمت مصالح ساختمانی، فکری کرد.

رهبر با اشاره به میزان افزایش قیمت مسکن مهر،خاطرنشان ساخت:‌ افزایش قیمت برای مسکن مهر به گونه ای تهیه می شود که هم به نفع انبوه ساز باشد و هم مصرف کننده از بابت آن دچار فشارهای مالی نشود.

رییس کانون سراسری انبوه سازان با بیان اینکه افزایش قیمت مسکن مهر مشمول پروژه های درحال ساخت نیز می شود، گفت: قیمت جدید ساخت مسکن مهر را نمی توانیم یک قیمت ثابت تعیین کنیم به دلیل اینكه قیمت ساخت مسکن مهر بستگی به شرایط مختلف كشور متفاوت خواهد بود.

رهبر ادامه داد: بنا نداریم که قیمت مسکن مهر را یك قیمت ثابت تعیین کنیم و در پی آن هستیم که یک فرمول برای تعیین قیمت این واحدها مشخص كنیم و انبوه سازان بر اساس آن قیمت ساخت این واحدها را مشخص كند.

رییس کانون سراسری انبوه سازان گفت: قیمت مسکن مهر در دستور کار انبوه سازان و وزارت راه و شهرسازی قرار داردکه این قیمت به صورت کارشناسی مشخص می شود.

وی با بیان اینکه بررسی افزایش قیمت مسکن مهر حدود دو هفته است در دستور کار دولت قرار گرفته است، گفت:‌ فعلا میزان افزایش قیمت آن مشخص نیست و در این رابطه مذاکرات با دولت ادامه دارد.

وی در خصوص توقف پروژه مسکن مهر همزمان با افزایش قیمت مصالح ساختمانی به ویژه فولاد و سیمان گفت:‌ تا قبل از زمانی که افزایش قیمت مسکن توسط دولت پذیرفته شود پیش بینی توقف ساخت مسکن مهر توسط انبوه سازان را کرده بودیم.

رهبر درپایان با بیان اینکه 70 درصد از هزینه ساخت مسکن مهر مربوط به مصالح ساختمانی و ساخت و ساز و 30 درصد نیز مربوط به افزایش دستمزد نیروی انسانی است، گفت: در حال حاضر در هر دو بخش شاهد افزایش قیمت بوده ایم که باید با توجه به این پارامترها نیز افزایش قیمت مسکن مهر انجام گیرد.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
0
0
عاقبت مسكن مهر هم مانند خودروي ملي خواهد شد !! خودرويي با مبلغ 5 ميليون تومان كه درحال حاضر شاهد هستيم با مبلغ 24 ميليون و 500 هزار تومان قيمت گذاري شده ... بله ... 5 بـــرابـــر ................ خودرو ال 90 خودرويي كه قرار بود ... قــــرار بود با سقف مبلغ 5 ميليون واگذار گردد !! مسكن مهر هم به همين وضعيت خواهد رسيد ... آفتاب عزيز اين خبر تلخ نيست . خبر تلخ آنست كه دولت محترم خانه هايي با استاندارد بالا در ...(( ونزوئلا ))... احداث مي كند !!
ناشناس
|
United States of America
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
0
0
من هیچی از مسکن مهر نمیخوام .فقط اون یک میلیونی که ریختم به حسابش رو پس بدن همین !!!!!!
ناشناس
|
United States of America
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
0
0
من هیچی از مسکن مهر نمیخوام .فقط اون یک میلیونی که ریختم به حسابش رو پس بدن همین !!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۳
0
0
بزک نمیر بهار میاد . کمبوزه با خیار میاد
.......
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین