کد خبر: ۱۷۶۴۵۹
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۱
کلینتون:
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش «اسرائیل نشنال نیوز»، با نزدیک شدن روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که قرار است در 6 نوامبر 2012 (16 آبان ماه) برگزار شود، رقابت های انتخاباتی شدت بیشتری پیدا می کند و از آنجایی که این انتخابات با وقوع طوفان سهمگین «سندی» همراه شده است، «بیل کلینتون» اثرات مخرب این ابرطوفان مخرب را با عملکرد «میت رامنی» نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مقایسه کرد و تأکید کرد که رامنی در صورتیکه در انتخابات پیروز شود از طوفان شدید سندی نیز بدتر خواهد بود.

در حالیکه «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا و «میت رامنی» تلاش می کنند که وانمود کنند بیش از آنکه نگران پیروزی در انتخابات باشند، نگران زندگی و دارایی های مردم آمریکا که تحت تأثیر طوفان سندی واقع شده است، هستند، کلینتون در حین سخنرانی برای دموکرات ها در کانکتیکات، درست دو روز قبل از آنکه ردپای خود را از این ایالت بردارد، به انتقاد از رامنی پرداخت.

به گزارش فارس،وی تصریح کرد: ما با طوفان شدیدی مواجه هستیم و اگر تصمیم درستی در این انتخابات اتخاذ نکنیم، عواقب آن چیزی نیست که بشود آنرا با این طوفان مقایسه کرد.

رئیس جمهور اسبق آمریکا در متهم کردن رامنی از یک زبان غیردیپلماتیک استفاده کرد و گفت که رامنی همان شغل هایی را وعده می دهد که اوباما می خواهد ارائه کند.

کلینتون در این باره می گوید: هر وقت رامنی به ما وعده 12 میلیون شغل می دهد، به زور جلوی خنده خود را می گیرم، قطعاً وعده بدی نیست.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین