کد خبر: ۱۸۳۴۰۱
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۳
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: مدال نیوز نوشت: بحران بی پولی به باشگاه پرسپولیس رسیده و بازیکنان در روزهای گذشته برای دریافت مطالبات‌شان برای مدیرعامل باشگاه پیغام فرستادند.

محمد رویانیان که با خریدهای پرسر و صدا در ابتدای لیگ دوازدهم خبر ساز شد و وعده ساخت پرسپولیس فوق کهکشانی داد ظاهرا اکنون کفگیرش به ته دیگ خورده است!

شنیدیم که رویانیان به ۵ ستاره ای که اول فصل به پرسپولیس آمده اند ۶۰ درصد از مبلغ قراردادشان را پرداخت کرده است.

سیدجلال حسینی، کریم انصاری فرد، محسن بنگر، حسین ماهینی و محمد قاضی بازیکنانی هستند که خیالشان را اول فصل راحت کردند و ۶۰ درصد از پولشان را گرفته اند این در حالی است که سایر بازیکنان پرسپولیس فقط ۳۰ درصد از مبلغ قراردادشان را گرفته اند و طبق قرارداد باید ۴۰ درصد دیگر در نیم فصل به آنها پرداخت می شد که تا امروز این اتفاق رخ نداده است.

گفته می شود بازیکنان پرسپولیس با علی کریمی در این زمینه صحبت کرده اند و گفته اند به مدیرعامل بگوید که پول ها را بدهد وگرنه ما هم یکی دو روز تمرین نمی کنیم تا رویانیان حساب کار دستش بیاید.

کریمی هم این موضوع را با کریم باقری در میان می گذارد. باقری هم وقتی موضوع را مدیرعامل می گوید این جواب را می شنود که هرکاری می خواهند بکنند در حال حاضر پول ندارم!

ظاهرا بحران بی پولی به پرسپولیس رویانیان هم رسید و در روزهای آینده شاید اخبار ناخوشایندی از اعتراض بازیکنان پرسپولیس بشنوید بخصوص اگر این تیم در جام حذفی و لیگ نتایج خوبی بگیرد. این بار باید منتظر بازگشت غول حاشیه به سرزمین سرخ ها باشیم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین