کد خبر: ۱۹۷۹۲۵
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۳
انتخابات اعضای جدید هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی از هفته گذشته تا به امروز برگزار و طی آن، صدرنشینان 13 کمیسیون پارلمان برگزیده شدند که اسامی آنان به شرح ذیل است:
آفتاب‌‌نیوز :

آفتاب:

*کمیسیون آموزش و تحقیقات

رئیس: محمدمهدی زاهدی

نایب اول: جبار کوچکی‌نژاد

نایب دوم: علی‌اصغر زارعی

سخنگو: عبدالوحید فیاضی

دبیر اول: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی

دبیر دوم: رضا صابری

*کمیسیون اجتماعی

رئیس: عبدالرضا عزیزی

نایب اول: سالار مرادی

نایب دوم: فرج‌الله عارفی

سخنگو: ایرج عبدی

دبیر اول: محمداسماعیل سعیدی

دبیر دوم: عباس قائیدرحمت

*کمیسیون اقتصادی

رئیس: ارسلان فتحی‌پور

نایب اول: محمدرضا پورابراهیمی

نایب دوم: روح‌الله بیگی

سخنگو: رحیم زارع

دبیر اول: محمدسعید اربابی

دبیر دوم: ابراهیم نکو

*کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رئیس: علاءالدین بروجری

نایب اول: سیداحمدرضا دستغیب

نایب دوم: منصور حقیقت‌پور

سخنگو: سیدحسین نقوی

دبیر اول:فتح‌الله حسینی

دبیر دوم: محمدحسن آصفری

*کمیسیون انرژی

رئیس: مسعود میرکاظمی

نایب اول: علی مروی

نایب دوم: سیدحسین دهدشتی

سخنگو: شمس‌الله بهمئی

دبیر اول:سیدموسی موسوی

دبیر دوم: موسی احمدی

*کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات

رئیس: حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم

نایب اول: غلامرضا تاجگردون

نایب دوم: الیاس نادران

سخنگو: غلامرضا کاتب

دبیر اول: اسماعیل جلیلی

دبیر دوم: محمد سقایی

*کمیسیون بهداشت و درمان

رئیس: حسینعلی شهریاری

نایب اول: مراد هاشم‌زهی

نایب دوم: عبدالرحمان رستمیان

سخنگو:محمدحسین قربانی

دبیر اول: رسول خضری

دبیر دوم: محمدجواد نظری‌مهر

*کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

رئیس: امیر خجسته

نایب اول: محمدجواد کولیوند

نایب دوم: محمدابراهمی رضایی

سخنگو: دخیل‌عباس زارع‌زاده

دبیر: صیدعیسی دارایی

*کمیسیون صنایع و معادن

رئیس: رضا رحمانی

نایب اول: عزیر اکبریان

نایب دوم: محمدرضا خانمحمدی

سخنگو: روح‌الله عباسپور

دبیر اول: الله‌وردی دهقانی

دبیر دوم: محمد بیاتیان

*کمیسیون عمران

رئیس: سیدمهدی هاشمی

نایب اول: علی‌اکبر آقایی

نایب دوم: عبدالکریم حسین‌زاده

سخنگو: حامد قادرمزی

دبیر اول: محمد فیروزی

دبیر دوم: حمیدرضا پشنگ

*کمیسیون فرهنگی

رئیس: حجت‌الاسلام احمد سالک

نایب اول: حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی

نایب دوم: بیژن نوباوه

سخنگو: حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری

دبیر اول:سیدمرتضی حسینی

دبیر دوم: لاله افتخاری

*کمیسیون قضایی و حقوقی

رئیس: الهیار ملکشاهی

نایب اول: حمیدرضا طباطبایی

نایب دوم: محمد رزم

سخنگو: محمدعلی اسفنانی

دبیر اول: میرهادی قره‌سیدرومیانی

دبیر دوم: ابوالفضل ابوترابی

*کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

رئیس: عباس رجایی

نایب اول: ناصر صالحی‌نسب

نایب دوم: غلامرضا نوری‌قزلجه

سخنگو: محمدمهدی برومندی

دبیر اول: محمد سادات ابراهیمی

دبیر دوم: هدایت‌الله میرمرادزهی

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین