کد خبر: ۲۰۱۴۸۳
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۹
وزیر بهداشت دولت اصلاحات تاکید کرد: اگر افراد با تجربه، امتحان داده و کارشناس از سوی رئیس جمهور منتخب به مجلس معرفی شود، فکر نمی‌کنم که مجلس مشکلی برای رای اعتماد به وزرا داشته باشد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه هیچ اطلاعی از جلسات کارگروه های رئیس جمهور منتخب برای انتخاب کابینه ندارم، گفت: اگر افراد با تجربه و با مهارت و دارای علم مرتبط با وزارتخانه مربوطه بر سر کار بیایند، بهتر از افرادی است که هیچ تجربه ای ندارند. البته ممکن است فردی تجربه داشته باشد، ولی علم آن کار را نداشته باشد و یا فردی تجربه و علم داشته باشد و کارنامه موفقی نداشته باشد.

وی درباره حضور تعدادی از اصلاح‌طلبان در کابینه رئیس جمهور منتخب، اظهار داشت: قضاوت درباره کابینه دولت یازدهم زود است و باید مدتی منتظر بمانیم.

وزیر بهداشت دولت اصلاحات تاکید کرد: اگر افراد با تجربه، امتحان داده و کارشناس از سوی رئیس جمهور منتخب به مجلس معرفی شود، فکر نمی‌کنم که مجلس مشکلی برای رای اعتماد به وزرا داشته باشد، اما اگر در غیر این صورت افرادی معرفی شوند، ممکن است که با چالش مواجه شوند.
عضو کمیسیون بهداشت با اشاره به شاخص های وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در دولت یازدهم، اظهار داشت: حسینعلی شهریاری رئیس‌کمیسیون بهداشت و درمان ظاهرا دیداری با مشاوران رئیس جمهور منتخب داشته و شاخص هایی را به آنها اعلام کرده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین