کد خبر: ۲۱۲۵۸۲
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۱
عمل جراحی پای شکسته فریدون زندی بازیکن ایرانی تیم فوتبال الاهلی قطر روز یکشنبه سه ساعت طول کشید. جراح زندی می‌گوید فریدون ممکن است به میادین فوتبال برگردد ولی این اتفاق قطعا کمتر از شش ماه رخ نخواهد داد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: فریدون زندی بازیکن ایرانی تیم فوتبال الاهلی قطر شنبه شب در چارچوب هفته سوم لیگ قطر مقابل تیم المعیذر دچار مصدومیت شدیدی شد. این بازیکن یکشنبه صبح در بیمارستان اسپیتار قطر جراحی شد. دکتر "فیلیپ لاندرو" جراح زندی با موفقیت آمیز بودن عمل جراحی زندی گفت: "فریدون ممکن است مجددا به میادین فوتبال برگردد ولی این اتفاق قطعا در دوره زمانی کمتر از شش ماه رخ نخواهد داد".
 
جراحی زندی در حالی صورت گرفت که علاوه بر خانواده این بازیکن، بازیکنان و مسئولان باشگاه هم در بیمارستان حضور داشتند. همچنین مدیران، مربیان و بازیکنان الاهلی با این بازیکن ابراز همدردی نموده‌ و تاکید کرده‌اند تا بهبودی کامل این بازیکن در کنارش خواهند بود.
 
نکته جالب توجه اینکه در ساعات پایانی روز یکشنبه و پس از جراحی زندی، تعدادی از مسئولان باشگاه المعیذر به عیادت زندی رفتند و از این بازیکن دلجویی کردند.
 
البته باشگاه الاهلی در پایان دیدار شنبه شب با معیذر نسبت به انتخاب گئورگی دیکانوویچ به عنوان بهترین بازیکن زمین اعتراض کردند. دیکانوویچ همان بازیکنی بود که باعث مصدومیت شدید زندی شد. مسئولان الاهلی معتقد بودند این عادلانه نیست گئورگی که باعث مصدومیت زندی شده، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود.
 
به گزارش مهر،آسیب دیدگی فریدون زندی شباهت زیادی با مصدومیت جبرئیل سیسه فرانسوی و هنریک لارسون سوئدی داشت.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین