کد خبر: ۲۱۲۶۰۰
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۴
وزیر اقتصاد مطرح کرد
وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تودیع و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه بر ضرورت وحدت، همدلی و صمیمیت بین دولت، مجلس و کلیه ارکان نظام برای پیشبرد اهداف کشور تأکید کرد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: علی طیب نیا در این مراسم با بیان این مطلب اظهار کرد: دولت تلاش می‌کند از مجموعه تخصص و دانش کشور در جهت اتخاذ راه حل های منطقی و منسجم برای حل مشکلات و معضلات اقتصادی کشور استفاده کند.

وی با تأکید بر حرکت در مسیر تعالی انقلاب اسلامی گفت:در سفر اخیر رییس جمهور و تسهیل شرایط خارجی، روزنه‌های امید زیادی فراهم شده است.

طیب نیا افزود: آرامش بازار ارز، روند نزولی قیمت و ثبات در بازار ارز، روند نزولی نرخ تورم نقطه‌ای، مهار رشد نقدینگی و منفی شدن رشد پایه پولی، مجموعاً نشانه‌های مثبتی در اقتصاد است.

وی تصریح کرد:باید بجای تخاصم، مسایل را با همراهی و همکاری مجلس به پیش ببریم و این برای کشور بسیار مفید است.

وزیر اقتصاد در پایان سخنان خود از خدمات شهریاری، معاون پیشین امور حقوقی و مجلس قدردانی و برای یوسف نژاد، معاون جدید پارلمانی آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم یوسف نژاد طی سخنانی گفت:وزارت امور اقتصادی و دارایی علی رغم اینکه یک وزارتخانه پایه‌ای و توسعه‌ای است، یک وزارتخانه فرابخشی نیز به حساب می آید.

وی افزود:اعتماد مجلس به وزارت اقتصاد بطور عام و به شخص وزیر بطور خاص اعتبار و سرمایه بزرگی است.

یوسف نژاد گفت:تنظیم مناسبات بین دستگاه‌های اجرایی و مجلس بر عهده معاونت پارلمانی است و این کار سختی است.

در این مراسم همچنین شهریاری با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه معاونت امور حقوقی و مجلس در دوران تصدی خود گفت:پایه این معاونت به همت کسانی که در گذشته آنرا بنا نهادند، اساسی و کارشناسی بوده و امیدوارم این روند ادامه یابد.

به گزارش ایسنا، وی در پایان از تلاش همکاران حوزه معاونت امورحقوقی ومجلس که وی را در نیل به اهداف و سیاستهای اتخاذ شده در حوزه اقتصاد کلان همراهی کردند، قدردانی کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین