کد خبر: ۲۱۲۶۶۸
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۷
خلیل زاده، استقرار آمبولانس و نمایندگان مستقر شرکت بیمه توسعه در مرزهای مهران، شلمچه، چزابه و خسروی جهت راهنمایی و پاسخگویی به زائران را از مزایای این بیمه‌نامه برشمرد و...
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب:  قائم مقام مدیرعامل بیمه توسعه از تحت پوشش قرار گرفتن زائرانی که به کشور عراق (عتبات عالیات) سفر می‌کنند، خبر داد و گفت: با نزدیک شدن اعیاد سعید قربان، غدیر و مراسم پرفیض عرفه و همچنین ازدیاد سفرهای زیارتی، بیش از یک میلیون نفر از زائرانی که از ایران به عراق سفر می کنند، تحت پوشش بیمه عتبات عالیات بیمه توسعه قرار می گیرند.
 
پدرام خلیل زاده گفت: بر همین اساس زائرانی که به کشور عراق (عتبات عالیات) سفر می‌کنند، تحت پوشش بیمه های عمر، حوادث، درمان و مسئولیت (بار) قرار می‌گیرند، به گونه‌ای که پوشش قرارداد عمر (فوت به هر علت) تا سقف 100میلیون ریال و حوادث (بر اساس دیه در ماه های عادی و حرام) فقط در خاک عراق امکان‌پذیر است.
 
وی افزود: هزینه درمانی در صورت بستری شدن تا سقف 150میلیون ریال و هزینه های سرپایی تا سقف 10میلیون است، ضمن آن که بیمه مسوولیت بار (شامل تلفن همراه تا سقف 2 میلیون ریال با30درصد فرانشیز و دوربین عکاسی تا سقف 3میلیون ریال با 30درصد فرانشیز، چمدان در مسیر رفت تا سقف 3 میلیون ریال و در مسیر برگشت تا سقف 10میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
 
خلیل زاده، استقرار آمبولانس و نمایندگان مستقر شرکت بیمه توسعه در مرزهای مهران، شلمچه، چزابه و خسروی جهت راهنمایی و پاسخگویی به زائران را از مزایای این بیمه‌نامه برشمرد و خاطرنشان کرد: عقد قرارداد با بیمارستان‌های مرزی جهت انجام فوریت های اولیه پزشکی، انتقال بیماران و یا متوفیان از مرز تا شهر مقصد بدون دریافت هزینه از همراهان و استقرار نماینده بیمه توسعه در کشور عراق از مزایای دیگر این بیمه نامه محسوب می‌شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین