کد خبر: ۲۱۲۸۲۰
تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۰
سرمربی پرسپولیس با همان لحن معترض از جامعه فوتبال خواست تا موضوع فساد را تا انتها پی بگیرند . او در برنامه نود کدهای مستقیمی درباره قهرمانی داد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: بحث کشدار برنامه نود روی تغییر رنگ کارت میثم حسینی با لن اعتراض آمیز علی دایی تبدیل به جلسه دوم محاکمه قهرمانی شد و جایی که سرمربی پرسپولیس رسما ازباج سبیل خواهی قهرمانی خبر داد.

دایی قبل از آنکه برسد به اینجا که بین او و قهرمانی چه گذشته ، از این گفت که قهرمانی قطعا خطا را دیده و نگرفته . او گفت :من هنوز روی حرفم هستم.زاویه دید آدم ها حداقل 160 درجه است.قهرمانی صحنه خطا مدافع سپاهان را دید.متاسفانه اصل قضیه رها شده است.

او گفت :دو هفته قبل از بازی پرسپولیس با سپاهان،قهرمانی از من چیزی خواسته بود که انجام نداده بودم و اطمینان داشتم در اولین بازی جبران می کند! یکبار وقتی سرمربی سایپا بودم داور مسابقه قبل از بازی از من خواست یک کاری در کارخانه سایپا انجام بدهم.گفتم که نمی توانم چون من مدیر کارخانه نیستم.من موضوع را منتقل کردم اما همان داور را برای ما گذاشتند.اخراج بازیکن تیم حریف را نگرفت.عین آب خوردن بازی را یک بر صفر باختیم.

دایی که عقیده داشت فایل های صوتی و مدارکی علیه قهرمانی وجود دارد ، ادامه داد:مگر قهرمانی نگفته بود که با مولایی تماس ندارد؟چرا در کمیته انضباطی گفته است دو سه هفته قبل تماس داشته است.من هنوز منتظر شکایت آقایان هستم اما خبری نشده است.

دایی درباره ارتباط مولایی؛بدنساز پرسپولیس با قهرمانی گفت:هیچ بحثی نبود.قهرمانی چیزهایی که نمی توانست به من بگوید را به مولایی بیان می کرد.

او یک پیشنهاد هم دارد ، برای اینکه همه حقایق منتشر شوند . دایی گفت :بعد از انقلاب فراخوانی داده شد که هر کسی اسلحه دارد بیاید تحویل بدهد و مورد عفو قرار بگیرد.به نظر من هم فدراسیون همین کار را بکند تا آدم ها بیایند اطلاعاتشان را بدهند.

جالب اینکه در بین حرفهای دایی ، قضاوت های مسئله دار قهرمانی پخش شد که بعضی از آنها به سود راه آهن تیم سابق دایی بود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین