کد خبر: ۲۱۲۹۳۸
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۳
مراسم رونمایی از سایت جدید سازمان لیگ ساعت 15 در محل این سازمان برگزار شد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: آدرس اینترنتی جدید سازمان لیگ http://iranleague.ir است. در حاشیه مراسم رونمایی مهدی تاج درباره آدرس سایت جدید سازمان لیگ گفت: ما این سایت را از مدتها قبل در نظر داشتیم و لازم است از بهمنی تشکر کنم که شش ماه روی این سایت کار کرد. هرچند من ترجیح می دادم زودتر این سایت راه اندازی شود اما کیفیت کار، موجب کمی تاخیر در آغاز کار شد. حضور تیم های مختلف در لیگ های مختلف این الزام را ایجاد کرده بود که این سایت طراحی شود. یکی از مسائل جالب در این سایت این است که فیلم آنلاین نشست خبری مربیان را می توان از این سایت تماشا کرد.

او در ادامه افزود: تاریخچه فوتبال، نتایج و همه چیزهایی که ضرورت دارد یک نفر از لیگ ایران بداند، در این سایت قرار دارد. سایت مثل یک موجود زنده است و ما هرروز روی آن کار می کنیم و کیفیتش را بالاتر می‌بریم. اینجا حساسیت‌های خاص خودش را هم دارد، ما متوجه هستیم که کارتها و مسائلی این چنین را که بسیار حساس هستند را با دقت تهیه کنیم. ما اینجا فرصت اشتباه در این مسائل را نداریم. همه نیازهای لیگ را در این سایت در نظر گرفته ایم و متناسب با آن، سایت را تعریف کرده ایم.

رئیس سازمان لیگ در ادامه تصریح کرد: نیت ما این نیست که جای کسی را بگیریم. ما فقط می‌خواهیم کار لیگ را جلو بیاندازیم و اصلا به دنبال گرفتن جای سایت های دیگر نیستیم و سایتهای مهم کشور هم به ما در راه اندازی این کار کمک کردند. نقطه نظرات همه به ما کمک خواهد کرد.

پس از صحبت های تاج، کرامتی مسئول انفورماتیک و آمار سازمان لیگ در توضیح کامل‌تر این سایت گفت: آدرس‌های قبلی سازمان لیگ هم تا هفته آینده به آدرس جدید منتقل می‌شوند. بخش اول سایت، بخش خبری است و بخش دوم، مربوط به مسابقات است. ما آخرین اطلاعات بازی های لیگ و ساعت های بازی ها را در اینجا قرار می دهیم و حتی تعویض‌ها را هم می‌خواهیم به این بخش اضافه کنیم. در بخش دیگری از سایت، گزارش تصویری بازی‌هاست که برای علاقمندان، عکس‌های هر بازی قرار می‌گیرد. در این بخش بازیکنان دو کارته را هم بطور مجزا مشخص کرده‌ایم که بازیکنان در آستانه محرومیت را نشان می دهد.

به گزارش ایسنا، او در ادامه افزود: ما در جدول گلزنان، حتی یک گله‌ها را هم آورده ایم و مطبوعات ورزشی را هم در این میان فراموش نکرده ایم و تصاویر صفحات اول روزنامه ها را هم در سایت قرار داده ایم. ما توانسته ایم جداول دو لیگ قبلی را هم در سایت قرار دهیم. از دیگر کارهایی که انجام داده‌ایم، اضافه کردن پروفایل همه تیم‌ها به سایت است. این پروفایل شامل لیست بازیکنان، وضعیت بازیکنان و جداول مربوطه به تیم هاست.

مسئول انفورماتیک سازمان لیگ در پاسخ به چگونگی پخش آنلاین نشست خبری اظهار کرد: این بخش در آینده آغاز به کار می‌کند و همه اقدامت آن شده و باید دید صلاحدید مسئولان چگونه است.

در این مراسم، تاج، دهکردی و کاظمی حاضر بودند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین