کد خبر: ۲۱۲۹۳۹
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۶
استقلال نیمه نخست را با حساب یک بر صفر به اف سی سئول واگذار کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: نیمه نخست دیدار استقلال و اف سی سئول از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با برتری یک بر صفر اف سی سئول به پایان رسید. تک گل این نیمه را ها دائه سونگ در دقیقه 37 برای تیم کره‌ای به ثمر رساند.

در ابتدای نیمه نخست این دیدار، آبی‌های ایرانی بازی به مراتب برتری را نسبت به رقیبشان ارائه دادند و بیشتر از حریف کره‌ایشان بر توپ و میدان حاکم بودند. نخستین فرصت بازی را هم آنها از روی یک ضربه کرنر در دقیقه سوم بدست آوردند. ارسال یک کرنر برای جمشیدیان، این بازیکن را مجبور کرد با یک حرکت نمایشی توپ را به سمت دروازه اف سی سئول بزند که این شوت با اختلاف اندکی راهی اوت شد.

در ادامه و در دقیقه هشتم پاس چیپ مجیدی مقابل اکبرپور افتاد که این بازیکن هم با یک پاس جمشیدیان را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد که شوت جمشیدیان پس از برخورد به مدافع کره‌ای‌ها با اختلافی اندک راهی کرنر شد اما داور عربستانی اعتقاد داشت توپ به اوت رفته است.

در دقیقه سیزدهم شوت سنگین اکبرپور از پشت محوطه اف سی سئول با اختلافی اندک راهی اوت شد اما در دقیقه 14 این دیدار، حمله اف سی سئولی‌ها می‌رفت تا یک گل را برای آنها به ارمغان داشته باشد که واکنش خوب رحمتی مانع از فروپاشی دروازه شد و در ضد حمله آبی‌ها بهترین فرصت نیمه نخستشان را بدست آوردند. در این صحنه مجیدی درون محوطه جریمه شوتی را به سمت دروازه اف سی سئول زد که بعد از برخورد به مدافع اف سی سئول، مجددا برابر مجیدی توپ افتاد و او با یک پاس بسیار خوب سیاوش اکبرپور را صاحب موقعیت تک به تک کرد که تعلل لحظه‌ای مهاجم استقلال موجب شد یک مدافع کره‌ای خود را روی توپ او بیاندازد و شوت اکبرپور به این ترتیب بلوکه شد.

در دقیقه هجدهم بار دیگر شوت سیاوش اکبرپور می‌رفت تا خطرساز شود که ضربه او با فاصله‌ای اندک از بالای دروازه کره‌ای‌ها راهی اوت شد.

به گزارش ایسنا،در دقیقه 26 این دیدار، برگشت یک کرنر ارسالی از آبی پوشان روی پای پژمان نوری افتاد که شوت سنگین او با برخورد به مدافع اف سی سئول راهی کرنر شد.

در دقیقه 35 سرخیو اسکودرو می‌توانست دروازه استقلال را باز کند. شوت فنی او از گوشه محوطه جریمه استقلال از کنار دروازه آبی‌ها به شکلی خطرناک راهی اوت شد. اما این پایان کار نبود و ها دائه سونگ در دقیقه 37 گل نخست اف سی سئول را به ثمر رساند. شوت فنی این بازیکن از پشت محوطه جریمه استقلال به صورت چیپ، دور از دستان رحمتی وارد دروازه استقلال شد تا حساب کار یک بر صفر به سود اف سی سئول شود.

برای استقلال در نیمه نخست، مهدی رحمتی، خسرو حیدری، جی لوید ساموئل، امیرحسین صادقی، هاشم بیک زاده، فرهاد مجیدی، پژمان نوری، سیاوش اکبرپور، حنیف عمران زاده، احمد جمشیدیان و پژمان منتظری به میدان رفتند و برای اف سی سئول هم کیم یونگ دائه، کیم جو یونگ، چا دو ری، کیم جین کیو، کیم چیوو، سرخیو اسکودرو، دژان دامیانوویچ، مولینا اوربه، ها دائه سونگ، گو یوهان، کوه میونگ جین در میدان حاضر شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین