کد خبر: ۲۱۳۰۷۲
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۰
رييس فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران گفت: فدراسيون فوتبال آمريكا با برگزاري بازي دوستانه با تيم ملي ايران موافقت كرده است و درصورت انجام هماهنگي ها اين بازي تداركاتي برگزار مي شود.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب:  علي كفاشيان روز پنجشنبه در حاشيه مجمع انتخاباتي هيات فوتبال استان بوشهر درگفت و گو با خبرگزاري جمهوري اسلامي افزود: پيشتر درخواست هايي براي برگزاري بازي هاي رفت و برگشت داشته ايم و هم اكنون هم پيشنهادهايي شده كه بازي هاي تداركاتي چهارجانبه اي برگزار كنيم كه يكي از طرف هاي اين بازي ها كشور آمريكا است.

وي اضافه كرد: كشورهاي آمريكاي جنوبي و اروپايي هم در برنامه بازي هاي تداركاتي ما قرارگرفته اند. كفاشيان با اشاره به برگزاري كنگره علم فوتبال در ايران گفت: كنگره اي در روزهاي ۱۵ و ۱۶ آبان امسال برگزارخواهد شد كه رييس فيفا، رييس و دبيركل كنفدراسيون فوتبال آسيا(AFC)، رييس كميته پزشكي فيفا و صاحبنظران كميته هاي مختلف فيفا و AFC در ايران حضور خواهند يافت.

به گزارش تیک Tik.ir، وي با ذكر اينكه در برنامه هاي اين همايش علمي بازديد از پروژه هاي فوتبال گنجانده شده است اظهاركرد: همچنين دراين آيين برنامه هاي آتي اين فدرسيون در خصوص حمايت فوتبال و ميزباني جام ملت هاي آسيا و ساير موارد ارايه مي شود.

كفاشيان ابراز اميدواري كرئ كه اين همايش به سود فوتبال كشور تمام شود. وي بيان كرد: شركت كنندگان در اين كنگره هم از امكانات فوتبال بازديد مي كنند و ملاقات هايي با وزير ورزش و رييس جمهوري خواهند داشت.

رييس فدراسيون فوتبال ايران در مورد بازگشت كارلوس كي روش به ايران گفت: سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان صبح امروز به ايران بازگشته و به زودي كار خود را آغاز مي كند.

وي در مورد پرونده تباني مطرح شده نيزگفت: پرونده تباني دردست بررسي است ولي هنوز مدارك و مستندات كافي ارايه نشده است هردو طرف مدعي صحت ادعاي خود هستند.

وي افزود: اين طور صحيح نيست كه اتهامي به شخصي زده شود و مدركي ارايه نشود و اگر كسي مدركي دارد بايد ارايه كند.


كفاشيان افزود: فدراسيون بايد اين مدارك را دريافت، بررسي و نتيجه گيري كند همان طور كه در موارد ديگر تصميم گيري كرده است.

وي اضافه كرد: پرونده ها در دست بررسي است و كميته انظباطي و اخلاقي هنوزبه تصميم خاصي نرسيده است. كفاشيان اظهار كرد: اگر مواردي وجود دارد بايد بدون جنجال به فدراسيون ارايه شود و فدراسيون آن را بررسي مي كند ولي اين موضوع علني شده و اميدواريم هرچه زودتر به پايان برسد. 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین