کد خبر: ۲۱۴۱۷۹
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۰
رئیس دولت دهم این روزها هنوز در کانون توجهات است اما ترجیح می دهد که در قبال عملکردها و انتقاداتی که به وی وارد آمده سکوت پیشه کند و جواب خبرنگاران و منتقدین را با جملات عجیب و غریب پاسخ بگوید.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: این روزها آمارهای مختلفی از عملکردهای دولت های نهم و دهم ارائه می شود که بعضی از آنها بهت آور و قابل تامل است اما طبق روال مالوف دولتمردان دولت مهرورز ترجیح می دهند به جای پاسخگویی، اشارات کنایه آمیز از خود ارائه بدهند و البته دیگر احمدی نژاد رئیس جمهور نیست که منبع ارائه آمار نیز خودش باشد. در روزهای اخیر تنها دولت مردی که با رسانه ها گفت و گو می کند علی اکبر جوانفکر است و او نیز بر همان سیاق پیشین دولت متبوع خود را بری از عیب دانسته و متداوما به تمجید و تعریف از رئیس دولت پیشین و عملکردهایش می پردازد.

حال سایت مشرق در رابطه با آخرین واکنش احمدی نژاد به انتقادات نوشته است: محمود احمدی نژاد در جلسه مجمع تشخیص مصلحت و در واکنش به امکان پاسخگویی به انتقادهایی که توسط دو تن از اعضا علیه دولت دهم گفته شد، تاکید کرده: "شما وقت بدهید اما برای شش ماه دیگر، انشاالله آن موقع پاسخ می دهم."
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین