کد خبر: ۲۱۴۲۲۰
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۴
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از ممنوعیت خرید و فروش مساکن مهر خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: غلامرضا سقندلی در شورای مسکن استان، با اعلام این خبر، اظهار کرد: ممنوعیت خرید و فروش مساکن مهر به ثبت اسناد اعلام شده است به طوری‌که نباید هیچ گونه وکالت و انتقال این مساکن در دفترخانه‌ها به ثبت رسد.

وی در ادامه گفت: برخی متقاضیان پیش از تسویه حساب در مساکن خود مستقر شده‌اند که این امر در دست پیگیری است.

سقندلی تصریح کرد: بانک مسکن اقدام به صدور دفترچه اقساط تسهیلات ارائه شده برای مساکن مهر کرده است و متقاضیان در صورت عدم پرداخت جریمه خواهند شد.

وی ادامه داد: در سایت 606 واحدی حصار حاج شمسعلی در یک ماه گذشته 44 درصد انشعاب آب و 18 درصد انشعاب فاضلاب واگذار شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان تصریح کرد: همچنین در سایت هزار و 980 واحدی امید اکباتان، احداث شبکه برای تمامی واحدها انجام و برای هزار و 941 واحد انشعاب خریداری شده که از این تعداد هزار و 380 انشعاب نصب شده است.

وی اضافه کرد: بازگشایی معبر سایت امیداکباتان نیز برای روز دوشنبه با حضور نیروی انتظامی و دستگاه‌های ذیربط انجام می‌شود.

سقندلی افزود: شرکت گاز نیز نسبت به نصب علمک در این سایت اقدام کرده به طوری‌که 44 مورد علمک در این سایت نیاز بود که با رعایت استاندارد 12 مورد نصب، 6 مورد در حال نصب و مابقی باقیمانده است.

وی همچنین درباره مساکن مهر شهرستان بهار گفت: 160 واحد مسکن ظرف یک هفته آینده تحویل متقاضیان خواهد شد و تنها نصب آسانسور آن باقی مانده است که با تزریق 20 تا 30 میلیون مشکل پیمانکار در این زمینه حل می‌شود.

وی افزود: 160 واحد دیگر نیز پس از خرید انشعاب آب و فاضلاب مشکل خاصی نخواهد داشت به طوری‌که ظرف 15 روز پس از تحویل فاز یک به متقاضیان واگذار می‌شود.

سقندلی درباره مسکن هزار واحدی شهرستان ملایر که در قالب تفاهمنامه‌های سه جانبه و تعاونی‌ها در حال احداث است، گفت: این مساکن به استثنای گاز فاقد اجرای خدمات عمومی است و باید چاره‌ای برای مشکل آب آن اندیشیده شود.

وی اضافه کرد: برای مساکن این سایت هزار و 25 کنتور نصب شده که از این تعداد 486 کنتور غیرفعال هستند.

به گزارش ایسنا،وی درباره مساکن مهر شهرستان رزن نیز اظهار کرد: از 138 واحد مسکن مهر رزن تنها 85 واحد متقاضی دارد و با توجه به افزایش قیمت‌ها، پیمانکار توان ادامه کار را نداشته که درخواست افزایش یارانه یا سقف وام را کرده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین