کد خبر: ۲۱۴۳۴۹
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۳
معاون اول رییس‌جمهور به برخی مطالب عنوان شده در دیدار اخیرش با جمعی از مدیران رسانه‌های کشور اشاره کرد و گفت: دولت نقطه امید جامعه است و همه ما باید تلاش کنیم که به خواسته‌های مردم جامه عمل بپوشانیم.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: اسحاق جهانگیری طی یادداشت کوتاهی در فیس‌بوک خود درباره دیدار اخیرش با جمعی از مدیران رسانه‌ها آورده است: هفته گذشته فرصتی شد تا با تعدادی از مدیران رسانه‌ها دیدار و گفت‌وگو داشته باشم، فضای صمیمی بر جلسه حاکم بود و دوستان در عین همدلی انتقادهایشان را هم مطرح کرده و با توجه به دستاوردهای سفر دکتر روحانی به سازمان ملل اظهار امیدواری می‌کردند که هم صدای مظلومیت ایران به جهان رسیده باشد و هم اینکه ملت به حقوق حقه خودش برسد.

در این جلسه بحث‌های مختلفی شد از جمله این‌که صدا و سیما هنوز در فضای دولت قبلی عمل می کند و بسیاری از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها توسط عوامل پررنگ دولت قبلی اداره می‌شوند، تعدادی از حاضران در جلسه از تاخیر در برخی انتصاب‌ها گلایه داشتند و در عین حال استفاده از افراد باتجربه جناح‌های سیاسی مختلف را نشانه بلوغ سیاسی می‌دانستند.

همچنین در این جلسه از کم توجهی به رسانه‌ها سخن گفته شد؛ هم کم توجهی در رسانه ملی و هم در زندگی روزمره مردم.

در این گفت‌وگو دست اندرکاران مطبوعات بر ضرورت تعادل بین انتظارات جامعه و عملکرد دولت تاکید داشتند و از همین زاویه به موقعیت منحصر به فردی که رسانه‌ها می‌توانند داشته باشند اشاره کردند و گفتند که مطبوعات می‌توانند از یک طرف به عنوان کانال ارتباطی بین مردم و مسئولین عمل کرده و همچون آئینه‌ای خواسته‌های مردم را به دولت منتقل کنند و از طرف دیگر مشکلات و محدودیت‌های دولت را برای مردم بازگو کنند.

به گزارش فارس، در این دیدار دوستانه من هم شرایط کشور را تشریح کردم و گفتم که این دولت نقطه امید جامعه است و همه ما باید تلاش کنیم که به خواسته‌های مردم جامه عمل بپوشانیم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین