کد خبر: ۲۱۴۵۴۸
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۰
انتصاب رییس هیات امنای بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد
دکتر باقر لاریجانی قائم مقام رییس دانشگاه در علوم پزشکی طی احکام جداگانه‌ای اعضای بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان را منصوب کرد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به موجب این احکام پروفسور مجید سمیعی رئیس انستیتو بین‌المللی علوم اعصاب، دکتر رضا ملک‌زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت‌، دکتر امیر محسن ضیایی معاون آموزشی وزارت بهداشت‌ و دکتر ایرج فاضل استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نماینده وزیر بهداشت در شورای عالی نظام پزشکی به عنوان اعضای بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان معرفی شدند.

تلاش جهت ارتقای کیفیت آموزش در سطوح مختلف علوم پایه و بالینی در بیمارستان، توجه جدی به رعایت و ارتقای استانداردهای اعتباربخشی آموزشی در بیمارستان، همکاری در بازنگری و تدوین برنامه‌های آموزش بالینی رشته‌های پزشکی مبتنی بر اسناد بالادستی موجود، تلاش جهت فراهم سازی زمینه‌های لازم برای راه‌اندازی مقاطع دستیاری، فلوشیپی و دوره‌های پسادکتری در حیطه‌های مختلف و همکاری در ارتقای بستر پژوهش‌های بالینی در سطح بیمارستان از جمله مأموریتهایی است که این هیأت بر عهده دارد.

شایان ذکر است، بیمارستان فرهیختگان، مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی در حال ساخت است که راه‌اندازی آن به گسترش بستر آموزش علوم پزشکی در سطوح تکمیلی مانند دستیاری، فلوشیپی و دوره‌های فوق‌ دکتری کمک شایانی خواهد کرد.

رییس هیات امنای بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد منصوب شد

همچنین قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در علوم پزشکی، دکتر سید محمود طباطبایی را به عنوان رئیس هیأت امنای بیمارستان فرهیختگان منصوب کرد.

دکتر باقر لاریجانی در این حکم، تلاش جهت تسریع در تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان، جلب مشارکت سازمان‌ها و نهادهای ذی ربط در راستای سرعت‌بخشی به فرآیندهای آماده‌سازی، همکاری در تدوین برنامه راهبردی ارائه خدمات در مجموعه بیمارستان در راستای اهداف کلان دانشگاه و تلاش جهت ارتقای رضایت‌مندی بیماران در سطوح مختلف ارائه خدمات را اصلی‌ترین وظایف هیأت امنا برشمرد.

بر اساس این گزارش، بیمارستان فرهیختگان یکی از مراکز بزرگ آموزشی، پژوهشی و ارائه خدمات دانشگاه آزاد است که به زودی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایسنا، شایان ذکر است دکتر طباطبایی مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور بیمارستان‌های خصوصی است.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین