کد خبر: ۲۱۴۸۳۵
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۶
حاج[!] منصور ارضی، مداح مشهور و بددهن حامی احمدی نژاد، روز سه شنبه در دعای عرفه که در حسینیه صنف لباس فروشان برگزار شد با انتقاد از اظهارات اخیر آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی درباره‌ی مخالفت امام با شعار مرگ بر آمریکا گفت: خدایا همین الساعه خبر مرگ هاشمی رو برسون!
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: انصاف‌نیوز نوشت: سخنان تحریک آمیز این مداح سیاسی، «آمین، آمین» گفتن بخشی از حاضران را در پی داشت؛ حاضرانی که در میان آنها افرادی از جنس سعید عسگر، ترور کننده‌ی سعید حجاریان وجود دارند و با تحریکاتی مانند این، باید نگران رفتارهای سرخود احتمالی علیه کسانی بود که منصور ارضی خواهان خبر مرگ آنها می شود.

ارضی همچنین گفته است: این فرد (هاشمی) اظهارات نادرستی درباره حذف شعار مرگ بر آمریکا می کند و عده ای از اطرافیان پول پرست و بی غیرتش از او حمایت می کنند.

چند روز پیش نیز انصاف نیوز در گزارشی با عنوان «افسران شعار مرگ بر هاشمی سر دادند» هشدار داد که مبادا شبکه ی اجتماعی «افسران جنگ نرم»، به یک «دخمه» ی دیگری تبدیل شود که تحریک کننده ی سعید عسگر شد؛ در این سایت شعار «مرگ بر هاشمی» و عبارات رکیکی منتشر شده بود که می تواند بستر تولید کینه و نفرت و به جوش آمدن احساسات جوانانی باشد برای خشونت ورزی.

منصور ارضی و سعید حدادیان - دیگر مداح مشهور - در دولت قبلی هم که در ابتدا از مدافعان سرسخت احمدی نژاد بودند، در یک چرخش عجیب به انتقاد از بخشی از دولت پرداختند و معاون احمدی نژاد را تهدید به قتل کردند؛ حتی منصور ارضی در ماه رمضان گفته بود اگر کسی پیدا شود که اسفندیار رحیم مشائی را به قتل برساند حاضر است دیه ی وی را بدهد. اما سرنوشت دادگاه این دو مداح تا اینجا فقط به 50 هزار تومان جریمه ی نقدی ختم شده است.

برخی اظهارات این دو در سالهای اخیر باعث شده بود که در برخی مراسم های عزاداری بیت رهبری یا از آنها دعوت نشد و یا تریبون به آنها داده نشد از جمله ابتدای امسال؛ اما به نظر می رسد این اقدام نمی تواند از تحریک احساسات جوانانی ممانعت کند که می تواند نتیجه ی خسارت بار داشته باشد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین