کد خبر: ۲۱۴۹۴۴
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۸
محمد مایلی‌کهن در تازه‌ترین اظهارات خود از علی دایی انتقاد کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: سرمربی تیم فوتبال صبای قم پس از تساوی یک بر یک در نشست خبری پس از بازی تیم‌های ذوب‌آهن و صبای قم، اظهار کرد: بازی خیلی سختی داشتیم و متاسفانه در سه بازی است که در دقایق آخر گل می‌خوریم و در بازی امروز سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم. در خصوص صحنه پنالتی ما فاصله‌ام دور بود اما به من گفتند که پنالتی مشکوک بود اما من کاملا به نظر داور احترام می‌گذارم و پرفسورای داوری هم ندارم که اظهارنظر قطعی کنم اما از داوران می‌خواهم در سوت زدن خود بیشتر دقت کنند.

وی افزود: البته ممکن است در اثر اشتباه داور یک پنالتی به ضرر ما گرفته شد اما این دلیل نمی‌شود که ما اعتراض خود را متوجه داور کنیم و همه ما ممکن است اشتباه کنیم. ما نیمه اول را خوب شروع کردیم و ذوب‌آهن در این نیمه اصلا شانسی برای گلزنی نداشت و ما در نیمه اول هشت کرنر بر روی دروازه ذوب‌آهن زدیم و با یک گل به رختکن رفتیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: طبیعی بود که ذوب‌آهن در نیمه دوم بخواهد باخت خانگی خود را جبران کند و شانس‌های زیادی هم برای گلزنی داشتیم که متاسفانه با بی‌دقتی از دست دادیم و در مجموع امروز داوری خوبی را شاهد بودیم.

مایلی‌کهن در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید ظاهرا داوری‌ها به سود تیم‌های پرقدرت است، گفت: اگر فیلم بازی دو هفته قبل ما در مقابل پرسپولیس را ببینید متوجه می‌شوید که برای اعلام یک اوت ساده تیم حریف چه اعتراض‌هایی کرد و قصد داشتند جو استادیوم را به نفع خود تغییر دهند، به همین دلیل من به سمت داور چهارم رفتم و گفتم که این آقایان قصد ایجاد حاشیه دارند و بعد هم داور به من گفت که روی نیمکت برگردم و من هم احترام گذاشتم و برگشتم. شاید تنها در این سیزده هفته من امروز از روی نیمکت بلند شده باشم و یازده هفته از روی نیمکت بلند نمی‌شدم. اعتراض‌ها باید طبیعی باشد.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ایسنا که از او پرسید ظاهرا در نیمه دوم قصد شما حفظ نتیجه بود، گفت: به هر حال تیم ذوب‌آهن آمده بود که نتیجه را تغییر دهد و ما هم قصد داشتیم که در ضد حملات به گل برسیم و بازیکنان خوبی هم داریم که در ضد حملات می‌توانند گلزنی کنند اما امروز بی‌دقتی کردند و حتی نزدیک بود آخر بازی نتیجه را واگذار کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما معتقدید که فساد در مربیان هم وجود دارد، گفت: فساد ممکن است در هر قشری وجود داشته باشد و کاملا مشخص است که یکسری مربیان دنبال کارهای ناپاک می‌روند که البته شناخته شده‌اند. چرا تا به حال کسی سراغ بدنساز من نیامده است؟ چرا کسی سراغ سرپرست من نیامده است؟ بعد از بازی سپاهان و پرسپولیس آقایان در کنفرانس گفته بودند که شب قبل می‌دانستیم که داور به آن سمت غش می‌کند، خب این یک سخن کاملا بی‌ربط است. در همه قشرها می‌تواند ناپاکی وجود داشته باشد اما من اعتقاد دارم اگر عزمی راسخ برای برخورد با عامل ناپاکی بدون توجه به مقام و شخصیت او وجود داشته باشد بسیاری از مشکلات ما قابل حل است. متاسفانه بعضی مصلحت‌اندیشی‌ها به ضرر فوتبال ما شده است و نام این افراد را بر زبان نمی‌آورند.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم افزود: هر کس در هر لباس و مقامی باشد باید با او برخورد شود. ذهن‌ها متاسفانه در این چند هفته کاملا طرف داوری است اما شرط‌بندی‌ها در مربیان ما رخنه کرده است و طبیعی است که در بازیکن ما نیز تاثیر بگذارد.

مایلی‌کهن خاطرنشان کرد: شاید دلیل اینکه ما دقایق آخر گل می‌خوریم اشتباه من باشد، شاید تعویض‌های من درست نباشد اما اعتقاد دارم که بدن بچه‌ها نیز تحلیل می‌رود و ما باید نوع تمرینات‌مان را به شکل حساب شده‌تر پیاده کنیم.

به گزارش ایسنا، وی در پایان در پاسخ به این سوال که بعضی سایت‌ها اعلام کردند که مایلی‌کهن و فریاد شیران در چند هفته گذشته به دنبال جمع‌آوری مدرک بوده‌اند و آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: ما هیچ موقع به دنبال مدرک‌سازی و پاپوش درست کردن برای کسی نبودیم. اگر حرفی داریم مرد و مردانه رو در رو می‌زنیم و اهل دادگاه‌کاری نیستیم. وقتی من دیدم آقایان سه بار از من شکایت کردند من هم یک بار از آنها شکایت کردم. من فوتبال را دوست دارم و اعتقاد دارم که فوتبال جنگ نیست. فوتبال یک بازی جوانمردانه است و من 45 سال است که در فوتبالم و هیچ وقت برای رسیدن به منافع خود آسمان را ریسمان نمی‌کنم و چنگ به این طرف و آن طرف نمی‌اندازم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین