کد خبر: ۲۱۵۶۰۹
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۷
مدیرعامل بانک تجارت از قرار گرفتن این بانک در اولویت لغو تحریم‌ها خبر داد و گفت: بستر لازم برای جهش دوباره فعالیت‌های این بانک در عرصه بین المللی فراهم شده است.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: محمدرضا فلاح با اعلام اینکه بانک تجارت در اولویت لغو تحریم‌ها قرار دارد گفت: این بانک در اولویت لغو تحریم‌ها قرار دارد و بستر لازم برای جهش دوباره فعالیت‌های بین‌المللی این بانک فراهم شده است.

مدیرعامل بانک تجارت در جمع تعدادی از روسای شعب این بانک با اشاره به توفیقات اخیر بانک در بازارهای پول و سرمایه اظهار داشت: خوشبختانه روند لغو تحریم‌های بانک تجارت آغاز شده و طی یکسال و نیم گذشته نیز شعبه بانک تجارت در پاریس با وجود محدودیت‌ها، توانسته نقش مهمی در فعالیت‌های ارزی بانک داشته باشد.

فلاح افزود: شعبه بانک در پاریس در این ایام توانسته بخش‌های زیادی از تعهدات LC خود را عملی کند و با توجه به تاکید نماینده فرانسوی این شعبه مبنی بر سرمایه قابل توجه شعبه و ارتقای نرم‌افزار‌ها، می‌تواند اولین نقطه تماس بین‌المللی بانک برای لغو تحریم‌ها و افزایش فعالیت‌ها و نقل و انتقال‌ها در سطوح بسیار بالاتر باشد.

به گزارش مهر، وی افزود: خوشبختانه لغو تحریم‌ بانک تجارت در دستور کار اتحادیه اروپا قرار دارد و بر اساس آخرین اخبار شعب پاریس و دوشنبه بانک تجارت در اولویت لغو تحریم‌ها قرار گرفته‌اند. فلاح افزود: به زودی شاهد رونق بیشتر کسب و کار بانک تجارت در تمامی ابعاد خواهیم بود. بستر موفقیت و اوج‌گیری بانک فراهم شده و باید با تکریم مشتریان این روند را تسریع بخشیم.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین