کد خبر: ۲۲۸۲۹۷
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۳
این هفته وقایع مختلفی رخ داد که اگرچه دلایل مختلفی داشت اما در نهایت همشهریان و همسایگان ما در این شهر بودند که جانشان را از دست دادند. یک روز قبل از حادثه آتش‌سوزی در خیابان جمهوری و سقوط آن دو زن از ساختمان، مردی در مترو زیر قطار افتاد و له شد هرچند که در مورد خودکشی بودن یا نبودن دلیل مرگ این مرد روایت‌های متفاوتی وجود دارد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: با توجه به اینکه این حادثه همزمان با روز آغاز اجرای طرح جمع‌آوری دستفروشان در مترو بوده است، برخی از شهروندان و مسافران مترو علت مرگ این فرد را فرار از دست ماموران مترو و از دست دادن تعادل و برخی دیگر خودکشی در اثر فشار اقتصادی می‌دانند که هر دو مسئله به شکل مستقیم و غیرمستقیم به موضوع دست‌فروشی در مترو برمی‌گردد و آن را تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد.

به گزارش ایسنا، آنچه به اتفاق از اظهارات سایر دستفروشان مترو و مسئولان مترو مشخص شده این است که این فرد دستفروش بوده و سفره می‌فروخته و دقایقی قبل از مرگ نیز با ماموران مترو بگو مگو داشته است.

مقدم - مدیرکل روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران در گفت‌و‌گو با ایسنا، ضمن رد ارتباط بین طرح جمع‌آوری دستفروشان مترو با این خودکشی گفت: ما همواره نسبت به انعکاس اخبار خودکشی حساسیت‌های زیادی داشته‌ایم چرا که انتشار اخبار خودکشی در مترو سبب تبلیغ برای خودکشی از این راه می‌شود.

وی تاکید کرد که تهدیدی از سوی ماموران مترو برای این فرد وجود نداشته است.

به نظر می‌رسد مسئولان مترو تهران باید در خصوص اجرای طرح ایمن‌سازی حریم ایستگاه که پس از فوت یک زن نابینا در مترو مطرح و دوباره فراموش شد فکری کرده و با اجرای آن جلوی وقوع این حوادث را بگیرند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین