کد خبر: ۲۳۰۲۳۹
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۰
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توزیع سبد کالا از شنبه هفته آینده روان تر خواهد شد و شهروندان به لحاظ افزایش مراکز و ساعات توزیع با شرایط بهتری سبد کالا را دریافت می کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: ابوالحسن فیروزآبادی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به نتایج دومین نشست ساماندهی توزیع سبد کالا با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود: در این نشست از تعاونی های بزرگ که به طور عام 80 درصد توزیع کالا را بر عهده دارند، دعوت به همکاری برای توزیع سبد کالا شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در این نشست مسئولان حوزه ارتباطات قول مساعد دادند که ظرف چهار ساعت دستگاههای pos(کارتخوان) و pos بدون سیم را در اختیار تعاونی ها قرار دهند.

وی تعداد دستگاههای pos را در فروشگاههای توزیع سبد 2900 دستگاه اعلام کرد و گفت: بزودی تعداد این دستگاهها به چهار هزار دستگاه می رسد.

** ساعات توزیع سبد افزایش می یابد
فیروزآبادی با بیان این که، برای روان تر شدن توزیع سبد کالا مقرر شد تعاونی ها ساعات توزیع را افزایش دهند ادامه داد: توزیع کالا از ساعت 8 صبح تا 22 شب ادامه دارد و تعاونی ها در دو شیفت توزیع را بر عهده می گیرند.

** بیش از 11 میلیون سبد به تعاونی ها توزیع شده
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون 11 میلیون و 100 هزار سبد در تعاونی های توزیع شده است که تا امروز یک میلیون و 400 هزار خانوار سبد خود را دریافت کرده اند.

وی با اشاره به حضور ˈعلی ربیعیˈ برای وحدت مدیریت بین وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توزیع سبد کالا، اظهار داشت: هماهنگی لازم با بانکها انجام شده و واحدهای سیار برای توزیع سبد کالا در اطراف شهر تهران مستقر شده اند که با تشکیل این واحدها مراکز توزیع افزایش می یابد.

فیروز آبادی گفت: سبد کالایی کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز اعلام نشده است، اما به محض اینکه ازدحام صفها کاهش یابد مرحله دوم برای گروههای یاد شده اعلام می شود.

وی توضیح داد: سهم عمده توزیع سبد کالای کارگران، بر عهده اتحادیه امکان است و بی تردید توزیع سبد کارگران با شرایط بهتری انجام می شود، زیرا مشکلات و نواقص مرحله نخست رفع خواهد شد.

وی در پایان گفت: همچنین دستگاههای اجرایی می توانند توزیع سبد کالایی را برای کارکنان خود انجام دهند که این توزیع می تواند از ازدحام صف ها بکاهد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین