کد خبر: ۲۳۰۷۸۵
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۴
نماینده خلخال در اعتراض به تدوین بودجه ۹۳ و عملکرد کمیسیون تلفیق استعفا داد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب:  نماینده خلخال در اعتراض به تدوین بودجه ۹۳ و عملکرد کمیسیون تلفیق استعفا داد. جلیل جعفری نماینده خلخال ضمن انتقاد شدید از نحوه بررسی لایحه بودجه ۹۳ در صحن علنی و عملکرد ناعادلانه کمیسیون تلفیق گفت: در اعتراض به نحوه تنظیم بودجه و بی‌عدالتی‌هایی که به شهرستان‌ها روا اعمال شده استعفانامه خود را تهیه و تقدیم رئیس مجلس کردم.

وی افزود: تا زمانی که بی‌عدالتی‌های بودجه ۹۳ در حق مردم شهرستان‌های محروم و کوچک مرتفع نشود استعفای خود را پس نخواهم گرفت. عضو کمیسیون تلفیق ادامه داد: متاسفانه نمایندگان تهران که هیچ گونه پروژه ای از قبیل آسفالت جاده‌ها، تکمیل بیمارستان، آبرسانی به مناطق محروم، تونل، کارخانه و.... ندارند و صرفا اقدامات سیاسی انجام می‌دهند به ضرر مردم مناطق محروم تصمیم گیری کرده‌اند.

وی افزود: نمایندگان شهرستان‌های بزرگ و پرنفوذ مخصوصا تهران به بهانه دفاع از حقوق مردم به ضرر ملت تصمیم گیری کردند در همان مجلسی که ادعا می‌کند از مردم حمایت می‌کند. جعفری با اشاره به حذف جداول ۱۹ و ۲۰ در جلسه امروز کمیسیون تلفیق گفت: در پی حذف این جداول که مجموعا ۴۲۰ میلیارد تومان برای مناطق محروم در نظر گرفته شده بود تمام پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرستان‌های کوچک و مناطق محروم لغو شد.

وی تاکید کرد: در جدول ۲۰ مبلغ ۵۰ میلیارد تومان و در جدول ۱۹ مبلغ ۳۷۰ میلیارد تومان برای بحث مطالعاتی و اجرایی طرح‌ها در نظر گرفته شده که با این اقدام کمیسیون تلفیق این پروژه‌ها لغو شد. عضو کمیسیون انرژی در پایان گفت: امیدواریم مجلس همان گونه که ادعا می‌کند به دنبال دفاع از حقوق مردم است از حقوق منافع مردم شهرستان‌ها نیز دفاع کند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین