کد خبر: ۲۳۱۲۱۱
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۱
رئیس اداره صدور گواهینامه با بیان اینکه تعویض گواهینامه ظرف مدت ۱ ماه از زمان ارائه مدارک برای متقاضیان صادر می‌شود گفت: افرادی که زمان صدور گواهینامه آن‌ها بیش از ۳ ماه به طول انجامیده می‌بایست برگه رسید مدارک خود را تمدید کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: سرهنگ هویدا تزار در تشریح مدت زمان تعویض گواهینامه‌های هوشمند اظهار داشت: گواهینامه افرادی که برای تعویض گواهینامه‌های خود به دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده‌اند، ظرف مدت 1 ماه از زمان درخواست تعویض گواهینامه و ارائه مدارک برای متقاضیان صادر و به آدرس آن‌ها ارسال خواهد شد و این افراد با همان برگه رسید مدارک که 3 ماه نیز اعتبار دارد می‌توانند رانندگی کنند.

رئیس اداره صدور گواهینامه راهور ناجا با تاکید بر اینکه زمان 1 ماهه تنها برای افرادی است که نقصی در مدارک آن‌ها وجود ندارد، افزود: معمولا ارسال گواهینامه هوشمند برای افرادی که دارای نقص مدارک هستند طولانی‌تر می‌شود و در مواردی استثنایی افرادی که زمان صدور گواهینامه آن‌ها بیش از 3 ماه به طول انجامیده می‌بایست با مراجعه به دفاتر پلیس +10 اقدام به تمدید برگه رسید مدارک کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سیستم صدور گواهینامه در تمامی دفاتر پلیس +10 به صورت آنلاین بوده و برای تعویض گواهینامه نیازی به مراجعه به محل صدور گواهینامه اولیه نیست.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین