کد خبر: ۲۳۱۲۱۳
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۱
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال تهران را به دلیل تخلفات منتسب به تیم فوتبال این باشگاه، مبلغ 50 میلیون ریال جریمه کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: در دیدار تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان که ششم بهمن ماه جاری در تهران برگزار شد، تماشاگران منتسب به استقلال تخلفاتی مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه استقلال تهران، 50 میلیون ریال جریمه نقدی شد.

رای صادره در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابلیت تجدید نظر خواهی دارد.

رای کمیته استیناف درباره تجدید نظر خواهی حمید زینی زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز نسبت به رای کمیته انضباطی صادر شد.

در متن این رای آمده است: محکومیت زینی زاده به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی به لحاظ توهین وافترا نسبت به شئونات داوری، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه وارد کند، به عمل نیامده و مستندا به ماده 17 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، ضمن رد اعتراض، حکم عینا تایید می شود. رای صادره قطعی است.

رد استیناف ایمان شیرازی

ایمان شیرازی توسط وکیلش به رای صادره کمیته انضباطی اعتراض کرده بود. در این حکم درخواست مطالبه 600 میلیون ریالی از باشگاه ذوب آهن رد شده که کمیته استیناف با توجه به مجموع محتویات پرونده و استدلالات درج شده در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه ای بر حکم وارد کند، دیده نشد و مستندا به ماده 17 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، ضمن رد اعتراض، حکم عینا تایید می شود. رای صادره این کمیته قطعی است.

سایپا و فولاد جریمه شدند

به گزارش فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم های سایپای البرز و فولاد خوزستان در کرج، سایپا در نیمه دوم با دو دقیقه تاخیر و فولاد خوزستان با سه دقیقه تاخیر وارد زمین شدند که بر همین اساس باشگاه سایپا شش میلیون ریال و باشگاه فولادخوزستان 9 میلیون ریال جریمه شدند. آرای صادره قطعی است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین