کد خبر: ۲۳۱۷۲۲
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴
مصباحی مقدم:
همانطور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند هدفمندی یارانه‌ها به مثابه یک ساختمان نیمه کار زیر برف است و باید آنرا نجات دهیم.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: رییس‌کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون ایران بیش از کشور چین و کل اروپا گاز مصرف می‌کند، اذعان داشت: از نمایندگان انتظار دارم با تصویب این تبصره یک گام دیگر برای هدفمند کردن یارانه‌ها بردارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامرضا مصباحی مقدم در خصوص تبصره ۲۱قانون هدفمند کردن یارانه‌ها که از شورای نگهبان عودت داده شده است‏، اظهار کرد: پیامبر اکرم (ص) فرموده‌اند نه بخیل رابه کار بگیرید و نه ترسو را. امروز داریم تصمیمی می‌گیریم که نیاز به شجاعت دارد و اصل قانون هدفمندکردن یارانه‌ها یک تصمیم شجاعانه بود.

وی با بیان اینکه بیش از دودهه است مجلسیان ودولت‌ها این شجاعت را نداشتند، ابراز کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند هدفمندی یارانه‌ها به مثابه یک ساختمان نیمه کار زیر برف است و باید آنرا نجات دهیم.

رئیس کمیسیون تلفیق خاطر نشان کرد: اگر مبنا براین بگذاریم که ۴۲ هزار میلیارد تومان از هدفمندی یارانه‌ها درآمدحاصل شود این میزان باید دوباره در میان مردم توزیع شود که در این صورت پس سهم تولید، بهداشت و درمان کجاست؟

مصباحی مقدم با بیان اینکه اکنون ایران بیش از کشور چین و کل اروپا گاز مصرف می‌کند اذعان داشت: از نمایندگان انتظار دارم با تصویب این تبصره یک گام دیگر برای هدفمند کردن یارانه‌ها بردارند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین