کد خبر: ۲۳۱۷۹۵
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۳
سعید مرتضوی خبر برخی سایت ها مبنی بر اینکه اخیرا در جلسه ای با مدیران سابق تامین اجتماعی اعلام کرده در موضوع فاضل لاریجانی از سوی احمدی نژاد تحت فشار بوده، تکذیب کرد و آن را از اصل و اساس دروغ دانست.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی با اعلام این مطلب افزود: اساسا اینجانب در یک ماه گذشته با هیچ خبرنگار و رسانه ای مصاحبه یا گفت و گو نداشته ام.

وی اضافه کرد: همچنین نه تنها در خیابان شهید بهشتی بلکه در هیچ جای تهران دفتری ندارم که مطلب مورد اشاره صحیح باشد و هیچگونه جلسه ای نیز با مدیران سابق سازمان تامین اجتماعی به نحوی که در اخبار آمده نداشته ام لذا اصل خبر و محل آن و جلسه با مدیران سابق سازمان تامین اجتماعی ساختگی و دروغ است.

** تکمیل تحقیقات پرونده فاضل لاریجانی

مرتضوی درباره آخرین وضعیت پرونده فاضل لاریجانی نیز گفت: آقای منصوری به عنوان بازپرس ویژه این پرونده انتخاب شده و حدود یک ماه پیش تحقیقات آن به پایان رسیده و حتی آخرین دفاع را نیز اخذ کرده اند و منتظر اعلام نتیجه هستم.

بر اساس این گزارش، یک سایت خبری روز گذشته مدعی شد که مرتضوی اخیرا در جلسه ای با برخی از مدیران سابق تامین اجتماعی که در دفتر وی در خیابان شهید بهشتی برگزار شد با صراحت اعلام کرده است : «از روزی که فشارها برای برکناری من از راس سازمان تامین اجتماعی افزایش پیدا کرد، احمدی نژاد سناریوی فاضل لاریجانی را برای من ترسیم و طراحی کرد.

در وهله اول با این اقدام مخالفت کردم و برای آقای احمدی نژاد برهان و منطق خود را بازگو کردم که این کار خلاف اخلاق اسلامی و مصلحت نظام است اما ایشان برای خودشان منطق خاصی داشتند.»

این سایت خبری در ادامه به نقل از مرتضوی مدعی شده است: «اصرارهای من موثر واقع نشد و در نهایت با فشارهای احمدی نژاد مجبور شدم طراحی آن موضوع را با کمک برخی از دوستان در تامین اجتماعی دنبال کنم. روز استیضاح وزیر کار نیز باز با پخش فیلم مزبور از سوی احمدی نژاد در صحن علنی مجلس مخالف بودم و مخالفت خود را به آقای مشایی اعلام کرده بودم اما احمدی نژاد در این رابطه حرف هیچ کسی را گوش نکرد و تنها به دنبال زدن ضربه به رییس مجلس بود و وارد مهلکه ای شده ام که از اول با آن مخالف بودم. حالا به جای پاسخگویی احمدی نژاد من باید پاسخگو باشم!»
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین