کد خبر: ۲۳۳۰۲۵
تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۶
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک میان سه قوه برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی گفت: با تشکیل کارگروه مشترک برآیند کار سه قوه مطرح می‌شود تا به یک جمع‌بندی برسند و سرعت کار و هماهنگی در تقسیم وظایف بیشتر می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: محمد علی پور مختار رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار‌ مهر، با اشاره به سیاست‌های رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: لازمه موفقیت در این امر فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز در مجلس و دولت است که باید به این امر اعتقاد قلبی داشته باشند.

وی با اشاره به دستورات رئیس جمهور به معاون اولش برای فراهم کردن شرایط اقتصاد مقاومتی و اجرایی کردن آن اظهار داشت: ظواهر امر نشان از عزم جدی دولت برای دستیابی به اقتصاد مقاومتی است و در مجلس نیز به کمیسیون‌ها اعلام شده تا تمامی تلاش خود را انجام دهند و امیدواریم در کوتاه مدت به اهداف اقتصاد مقاومتی نزدیک شویم.

این نماینده مجلس با پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک میان سه قوه برای اجرایی شدن اقتصادی مقاومتی گفت: با تشکیل کارگروه مشترک برآیند کار سه قوه مطرح می‌شود تا به یک جمع‌بندی برسند و سرعت کار و هماهنگی در تقسیم وظایف بیشتر می‌شود و هر قوه‌ای خود را مکلف یه انجام وظایف در بازه زمانی مشخص شده می‌داند.

پورمختار افزود: جمع‌بندی‌ها در داخل هر قوه‌ای صورت بگیرد تا ظرف ۳ ماه عملیاتی شود و بعد از ۳ ماه به نتایج کارگروه مربوط رفته تا بررسی شود و وضعیت اجرایی شدن وظایف قوا در همان کارگروه ابلاغ و عملی شود.

به گزارش مهر، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده زمین‌خواران به کجا رسیده است گفت: جمع بندی نهایی انجام شده و در حال تهیه گزارش هستیم و مقرر شده است این موضوع با دولت در میان گذاشته شود تا اعضای کمیسیون اصل ۹۰ و تعدادی از وزیران در جلسه‌ای گزارش را نهایی کنند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین