کد خبر: ۲۳۳۴۷۹
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۴
قسمت سوناي خشک يک هتل در مرکز شهر تهران دچارآتش سوزي شدکه با عمليات سريع آتش نشانان از گسترش آن جلوگيري شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش مردم سالاری، وقوع اين آتش سوزي حدودساعت يک بامداد جمعه به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله آتش نشانان ايستگاه هاي 18، 40، 5 و گروه امداد ونجات 14، خودروي نردبان دار و نيز خاور حامل دستگاه تنفسي به محل حادثه اعزام شدند.

موسي قيامي افسر آماده منطقه 5 سازمان آتش نشاني تهران که در محل حادثه حضور داشت، دراين مورد گفت: اين آتش سوزي در زيرزمين و طبقه منفي يک ساختمان هتل ودر قسمت سوناي خشک رخ داد و دود ناشي ازآن تمام فضاي طبقات زيرين را دربرگرفت.

وي ادامه داد: آتش نشانان با بستن دستگاه تنفسي در ميان دود غليظ وارد زير زمين شده و با نزديک شدن به کانون آتش، بلافاصله با استفاده از دو رشته لوله آب پرفشارآتش نشاني اين آتش سوزي را در قسمت سونا خاموش کردند.

قيامي تصريح کرد: آتش نشانان و نجاتگران همزمان با عمليات خاموش کردن آتش، به منظور پيشگيري از بروز حوادث دود گرفتگي بلافاصله همه ميهمانان و افراد حاضردر هتل را از تمامي طبقات به سلامت خارج و به مکان امن منتقل کردند.

وي با اعلام اين که خوشبختانه باعکس العمل به موقع آتش نشانان، اين آتش سوزي کاملاً خاموش و از سرايت آن به ديگر قسمت هاي هتل جلوگيري شد.خاطر نشان کرد: خوشبختانه دراين حادثه به هيچ کس آسيبي نرسيدو دود ناشي از اين آتش سوزي سريعا توسط آتش نشانان و با استفاده از تجهيزات مخصوص از داخل ساختمان به بيرون تخليه شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین