کد خبر: ۲۳۳۸۸۷
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۷
جسد جوان ۳۲ ساله اي که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسيده بود، داخل کمد ديواري واحد آپارتماني کشف شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش خراسان، يکشنبه گذشته بستگان جوان ۳۲ ساله اي که مجردي در يک واحد آپارتماني در منطقه حافظيه مشهد زندگي مي کرد، هر چه با تلفن او تماس گرفتند پاسخي نشنيدند. آنان که به شدت نگران شده بودند ساعتي بعد براي اطلاع از وضعيت اين جوان به منزل او مراجعه کردند ولي در آپارتمان قفل بود. در اين حال آنان به دنبال قفل ساز رفتند و دقايقي بعد در آپارتمان گشوده شد، بوي تعفن در واحد آپارتماني پيچيده و رختخواب هاي داخل کمد ديواري به هم ريخته بود. در يک لحظه وقتي در کمد ديواري باز شد ناگهان جسد جوان ۳۲ ساله پيدا شد که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسيده بود.

اين گزارش حاکي است: لحظاتي بعد تلفن ۱۱۰ به صدا درآمد و مأموران انتظامي به دستور سرهنگ عبدالهي (رئيس کلانتري شهرک ناجا) عازم محل وقوع جنايت شدند. نيروهاي انتظامي پس از انجام تحقيقات مقدماتي از مردي که جسد را پيدا کرده بود، به حفظ صحنه حادثه پرداختند و مراتب را به قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد) اطلاع دادند.

با توجه به اهميت ماجرا، دقايقي بعد مقام قضايي به همراه کارآگاهان پليس جنايي آگاهي و تشخيص هويت به محل کشف جسد رفتند و بدين ترتيب بررسي هاي قضايي درباره اين جنايت هولناک ادامه يافت. تحقيقات نشان مي داد عامل يا عاملان جنايت، در اتاق پذيرايي با مقتول درگير شده اند و پس از آن که دهان وي را با پارچه اي محکم بسته اند با ضربات متعدد چاقو او را به قتل رسانده اند.

اين در حالي بود که آثار خون روي مبل ها، تلويزيون و ديگر نقاط پذيرايي ديده مي شد اما قاتل يا قاتلان در فرصت مناسب سعي کرده بودند همه آثار و لکه هاي خون را از بين ببرند. همچنين در ادامه تحقيقات مشخص شد که مقتول به خاطر اختلاف خانوادگي مجردي زندگي مي کرد و خودروي ۲۰۶ او نيز سرقت شده است.

بنابراين گزارش، پزشک قانوني به دليل فساد نعشي جسد احتمال داد که جوان ۳۲ ساله حدود يک هفته تا ۱۰ روز قبل به قتل رسيده است و سپس عامل يا عاملان جنايت، با بيرون آوردن رختخواب ها، جسد را داخل کمد ديواري پنهان کرده اند.

با توجه به سرنخ هاي موجود، تحقيقات کارآگاهان براي شناسايي و دستگيري عاملان اين جنايت فجيع ادامه دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین